Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, ti vállaltatok úgy...

Kismamák, ti vállaltatok úgy gyermeket, hogy csak a férjetek dolgozott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 13:30
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvességed,esetleg oda a vállalkozáshoz tudnék menni dolgozni?Lenne valami lehetőség?
2011. máj. 24. 20:49
 42/49 anonim ***** válasza:
Hát fura egy házasságotok lehet. Én nem hiszem hogy olyan pasinak akarnék szülni. Én szinte még sosem dolgoztam, és 3 gyereket szültem. Férjem jól keres hazaadja a pénzt és én gazdálkodok vele. Eszembe sem jut hogy megkérdezzem hogy vehetek -e a gyereknek cipőt. Ha igy van akkor ott valami nem stimmel.
2011. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Hát elég szerencsés vagy.Itt lehet az önbecsülésemmel is gond lehet,de anyám mindig arra tanított,hogyha nem tűrsz,sohasem lesz semmid.És egyedül maradsz,mert lehet még rosszabbat fogsz ki.
2011. máj. 25. 11:47
 44/49 anonim válasza:
Ne haragudj de ekkora hülyeséget! Ez kb olyan mint ha azt mondanád hogy rossz a rosszal de rosszabb nélküle. biztos veled van a baj mert nem értékeled magad eléggé. az agykontrol elég jó, probáld ki megéri. végül is mit veszíthetsz? másrészről a férjed is jobban tisztelne ha egyenrangú partnert látna benned. ha te jol vagy jobb a picinek is.
2011. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki talált másik párt:én nem akartam tovább türni mert megkérdeztem magamtol h igy akarom leélni az életem???hát nem.és váltottam.
2011. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
És hogy találtál párt?
2011. máj. 25. 12:32
 47/49 anonim ***** válasza:

tegnap 11.27

Az anyukád nagyon nem jól beszél. Ő még a régi világban nőtt, azért gondolja igy. Az én anyámnak is voltak hasonló megjegyzései, csak én már másképp gondolkodok.

Én biztosan beszélnék a férjemmel a helyedben.Nem engedném azt hogy kevésbé tiszteljen! Mond neki hogy ez igy nem mehet, hogy kivül állónak érzed magad a házasságban. Szeretnéd ha egyenrangú társnak kezelne, ha szeret akkor mutassa ki, ha nem akar akkor meg válás. Talán elgondolkodna rajta, de igy biztosan nem fog működni sokáig a kapcsolatotok. Nem tudom hány éve vagytok együtt, valószinű nem olyan rég.

Ne engedj az igazadból az érzéseidből!!!

És azt meg főként ne engedd hogy a gyerek igya meg a levét.

Próbálj vele beszélni, ird meg hogy mi volt!

2011. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Hát h párt találtam,közvetve a kisfiamnak köszönhetem,de nagyrészt véletlen volt h összefutottunk az utcán,amugy egy régi munkatársam volt...és barátságnak indult:)
2011. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Szia,én vagyok a vállalkozó.Tegnap mire elküldtem volna a választ elment a netem:-(

Júliustól megyek vissza hivatalosan dolgozni a cégünkbe,ezért el kell küldenem egy alkalmazottat sajnos:-(

Egyébként Borsod megyében élünk.

Ahogy az előttem válaszolók is írják,mindenképpen beszélj a pároddal. Az otthonról hozott negatív, berögzült dolgokat meg kell tanulni átformálni és nem minden esetben használni. Türelmesnek kell lenni bizonyos határokon belül, de nem a végtelenségig. Anyukám 13évig tűrte apám alkoholista életmódját,pedig úgy nőtt fel,hogy az ő apja és a testvére is az volt. Elváltak,de azóta is segít neki,aggódik érte. Azóta van egy élettársa,akit 14év egyedüllét után talált és boldogok. Anyukámat próbálom leszoktatni a belenevelt és nekem is átadott hülyeségekről. Pl:nagyszüleim sírjánál voltunk egy kis faluban,ahol rokonokaimé a kocsma.Akartam egy kólát venni,de mondta ne menjek,mert azt fogják mondani azért megyek oda,hogy hátha nem kell kifizetni. Mondtam neki,ha vásárolok legalább nekik legyen haszna belőle. Igazat szokott adni,de mindig beszól hasonlókat.

Neked is le kell győzni az ilyenfajta tanításokat. Feljeszd az önbizalmad. ELvégeztem az agykontrollt,nagyon hasznos. Ha másban nem is abban tudok neked segíteni, hogyan növeld az önbecsülésedet. Félénk,visszahúzodó gyerek voltam még iskolás koromban is. Most lassan 30 leszek és kezdem "normálisnak" látni és érezni magam. Nehéz nagyon változni,de megéri. A babád miatt is. Szép napot!

2011. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!