Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, ti vállaltatok úgy...

Kismamák, ti vállaltatok úgy gyermeket, hogy csak a férjetek dolgozott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 13:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki erti a kerdesed, nem olyan bonyolult. A ferjed dolgozik es keres, te nem. Vagy van valami rejtett tartalom? En dolgoztam az elso elott is, most a masodik elott is dolgozom. De a ferjem sokkal tobbet keres, de sose kellett kerjek, szoltam hogy elveszek ennyit es ennyit, jo? Es tudtam vasarolni a gyereknek es magamnak is termeszetesen. Egy csalad vagyunk.
2011. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Végre egy igényes ember.
2011. máj. 24. 07:23
 23/49 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk, a párom 100 ezret keres, én dolgoztam már, de nincs elég munkában töltött időm a gyedhez, mégis tervezett volt. Már a teherbe esésem előtt elkezdtem gyűjtögetni a babaholmikra, most van 300.000 ft-unk csak a picire, ebből meg lesz az indulócsomag +terhesgondozás+ szülés. Aztán meg majd spórolunk, ennyi.
2011. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Szia.Hogy áll a férjed a pénzhez és hozzád? Úgy értem nem fogja esetleg később a szemedre vetni,hogy Ő tart el?

Mi mindketten dolgoztunk és én gyedet kaptam,de a férjem tudott menni plusz pénzért dolgozni is. Nekem csak a gyed és csp volt,amiből még hitelt is vontak. ELvárta volna, hogy még a rezsit is fizessem,mert terhességem előtt úgy volt. Most viszont kevesebb a pénz és a gyerek is pénzbe kerül. Azon kívűl szerinte a gyed alatti gyereknevelés nem munka, csak otthoni láblógatás. Nagyon zavarja,hogy Ő dolgozik én meg "csak" nevelem a gyermekünket. Nem volt ilyen a párom,de a gyerek születése után változott. Nem foglalkozik a gyerekkel,bár imádja, pedig már 2 éves lesz.

Te ismered a párodat,de gondold meg.Sajnos a gyerek születése csodálatos,de a férfiakból nem mindig a jót hozza ki és persze az anyukák is változnak.

Akartunk másik babát,de most nem jó a kapcsolatunk és ezek után bármennyire is szeretném most úgy gondolom nem vállalkoznék rá. Mégegyszer nem szeretném ezt a megaláztatásos időszakot átélni,aminek a legcsodálatosabbnak kellett volna lenni.

Remélem nálatok minden rendben lesz.

Minden jót és szép napot!

2011. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos rosszat fogtál ki,magyarán hozzád sem jó a férjed,egy önző dögök.Az enyém étterem tulajdonos,gondolhatod mennyit keres,de még az étterem tájékára sem visz,szerinted én mit érzek,nemhogy együtt vezetnénk az üzletet,beledöglene,inkább elnézi,hogy nemtalálok munkát...hányszor tovább léptem,de ezerszer a küszöbömet nyalta,ezerszer!
2011. máj. 24. 08:21
 26/49 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen a férjed akkor én nem az anyagiak miatt gondolkodnék el a gyerekvállaláson.Miért nem visz az étterem közelébe?ezen nem gondolkodtál?

amugy neked 28 lenne a gyes amit kapsz meg a 12 családi kb.,ennyi zsebpénzed lenne.

De én is az a fajta vagyok6ill. vagyunk akik keveset keresnek,de minden közös.

ha egy gazdagabbal kerültem volna össze,akkor is alap lenne számomra ugyanez,ugy ahogy egyik válaszoló is irta h szol h kivesz valamennyit vagy kéne ez vagy az,és ennyi.Egy pasi sose fog neked vagy a babának magátol vásárolni.Ha ő ennyit keres és ugye egy pár vagytok,ugy lenne a normális h megbeszélitek h havonta mennyit költs a babára,magadra,stb,és nem lenne az akkor h csak az övé,lenne miböl fizetni a költségeidet.

2011. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen a férjed én nem vállalnék gyereket,a soraidból azt veszem ki,hogy nem vagy biztos a kapcsolatba"önző dögök" ,beledöglene ha segítene...
2011. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

És hogyan találok jobbat?Most meg akkor elvált lennék pici gyerekkel...olyan furcsa férfi,és nem is mutatja ki az érzelmeit sem.

Mindenesetre jó elhinni,aki azt írta,hogy építsem a meleg fészket otthon és netörődjek semmivel.Tényleg ránkférne egy világvége 2012-ben...

2011. máj. 24. 11:23
 29/49 anonim ***** válasza:
Mielött gyereket szülnél neki,hagyd ott ha nem változik....miota vagytok együtt?hány éves vagy?esetleg utban van a pici már??Én a boldogságomat a pénz elé helyeztem,és kisgyerekkel is találtam párt magamnak...
2011. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Igen útban van,ez bíztató,hogy találtál magadnak,gratulálok.
2011. máj. 24. 12:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!