Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Dr. Tóth...

Mi a véleményetek Dr. Tóth Ferencről? (SOTE II. Női Klinikán szülész és nőgyógyász, előtte a Kútvölgyiben dolgozott)

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Kútvölgyibe szültem decemberbe.Nem nála szültem,de csak jókat hallottam róla.

2010. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Kútvölgyiben szültem 2008. végén. Az egyik szobatársam szült ennél a dokinál, nagyon elégedett volt vele. Minden nap be is nézett hozzá, így én is találkoztam vele 3-4 alkalommal, nagyon szimpatikus pasinak tartottam.
2010. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én végül nem nála szültem mert nem bírtam elviselni a savanya arcát. A magánrendelésére jártunk (még úgy is marha sokat vártunk, hogy bejussunk) és mindent harapófogóval kellett belőle kiszedni, kedvtelen, semmilyen volt akárhányszor találkoztunk. Nem tudom milyen orvos, mert sokáig nem jártam hozzá, de emberként az élettől is elment a kedvem ha csak ránéztem...

Amúgy két ismerősöm is szült nála és megvoltak vele elégedve, szóval biztos nekem vannak nagy elvárásaim :DDD

2010. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is magánrendelésre járok hozzá...

Igazából nekem az előző orvosom is hasonló temperamentumú volt, csak a lényeget mondta, ami szerinte nem volt fontos, arról nem kezdett el cseverészni.

2010. szept. 17. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én és a két tesóm nála szültünk még a Kútvölgyiben.A tesóim természetes úton, én császárral.Szerencsére senkinél nem volt komplikáció,mindhárman megvagyunk elégedve vele, a magánrendelésére járunk azóta is.(más kérdés hogy a Kútvölgyi kicsit elegánsabb volt a II.Nőinél)Hogyan is jellemezném...Csak össze-vissza fogom írni, ahogy eszembe jut.Én, mint írtam, császárral szültem, és rábíztam az életünket.Szintén kórházi dolgozó vagyok,én egy orvosban sem bíznék meg,ő volt az első, akivel ezt megtettem, és ezzel azt gondolom, mindent elmondtam róla.Azt tudnod kell, hogy nem egy mutyizós, ölelgetős doki,szerintem kicsit tankönyvízű.Szakmailag rettentő alapos, de kimért,viszont alkalmanként remek humora van. Márciusra várjuk a 2. babánkat, szintén nála fogok szülni, és épp azért mert szakmailag non plus ultra.Tény az, hogy nagyon le van terhelve.Két csalódásom van vele kapcsolatban: az első szülésem után mindennap ott volt a nagyviziten és egyszer sem jött oda megkérdezni hogy vagyok, talán csak a 3. napon (akkor viszont alapos volt) pedig jólesett volna és egyszer feltettem neki vagy 5 (talán felesleges) kérdést egy rutinvizsgálaton a Klinikán, akkor nagyon hidegen viselkedett, de ezt leszámítva, én azt gondolom, hogyha szakmailag valaki ennyire jól csinálja azt, amihez ért, akkor nekem ennyi elég. Éljük túl én is, meg a gyerek is komplikációk nélkül,engem más nem érdekel. Még valami. Nem egy pénzéhes doki,szerintem már megkereste a kenyérre valót,ha a fityinget se adnék neki, akkor is ugyanazt az ellátást kapnám meg tőle. Nem zárkózik el a homeopátiás gyógyszerektől. Egyszer valaki azt írta róla, hogy csalódott benne, mert a szülés utolsó 10 percére jött be, én ott voltam a a tesóim szülésénél, és én úgy láttam hogyha nincs nagy gáz, akkor a szülésznőé a főszerep, nem a dokié.Így címszavakban ennyi róla.
2013. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!