Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, ti vállaltatok úgy...

Kismamák, ti vállaltatok úgy gyermeket, hogy csak a férjetek dolgozott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 13:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Köszi,csak a kérdésböl ugy értelmeztem h még gondolkodsz a babavállaláson.

Én inkább boldog vagyok,mint egy gazdag pasi mellett boldogtalan.

de sztem majd rájössz ha a helyzet nem változik,mindenesetre kivánom a legjobbakat.

(az "apa" akarta a gyereket?mert ha igen,nem értem miért nem egyértelmü neki h neki is kéne néha venni pár dolgot vagy neked pénzt adni)

2011. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Majd rájön,mikor már nemleszünk,ugye...
2011. máj. 24. 13:01
 33/49 anonim válasza:
Szia nekem a párom dolgozik csak én nem a fizuját ideadja én meg veszek ami kell. sztem ez igy normális. amugy meg leleményességgel és odafigyeléssel kevesebbet is be lehet osztani.ha olyan sok pénze van a férjednek és nem tekint egyenrangúnak (anyagilag) akkor te se úgy állj hozzá. én a helyedbe elgondolkodnék rajta hogy ne "húzzak" e le valamennyit persze csak vésztartaléknak. mert ugye sose lehet tudni és sztem nem vidám dolog a nincstelenség a picivel.
2011. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

"Úgylátom itt normál polgáremberek bolyonganak,akik a 100-100 ezer forintjukat összerakják,ezért nemértik eleve a kérdést...tömeg..."


"Végre egy igényes ember.."


Kérdező,te nagyon-nagyon el vagy tévedve..Hidd el,nagyobb bajban vagy,mint az,aki a 100-100 e ft-ját összerakja..

2011. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Szia!Írtam már előbb de nem tudom, melyik voltam.Igen vesz nekem dolgokat pl: ruha stb.Néha szokta mondani,hogy csak ő keres,tehát egy fizuból élünk.Ilyenkor elég rosszúl érzem magam.Na meg az a ciki mikor le kell mennem boltba és kérni tőle pénzt:(.Ja és még terhes vagyok tehát dolgozni se tudok.
2011. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
És nem félsz,hogy magadra maradsz?
2011. máj. 24. 14:23
 37/49 anonim ***** válasza:
10.25ös vagyok.Engem elhagyott a párom 4év után mikor terhes lettem,egész terhesség alatt egyedül voltam.Fél éves volt a kisfiam amikor megismerkedtem a párommal aki mostmár a férjem.Én is azt hittem,hogy nem fogok találni senkit és a fiam apja az igazi,de tévedtem.Boldogabb vagyok mint valaha. És útban a szerelmünk gyümölcse! szerintem ülj le és beszélj a férjeddel,és ha úgy érzed még most lépd meg ezt a nehéz döntést,mert ha egy-két éves lesz a baba neki is nehezebb lesz.
2011. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

Akarja ő,csak hát törődhetne velünk többet is...legalább is úgy vélem.

Nem gondoltam volna,hogy ennyire nehéz lesz,és még mi lesz késöbb,szemét egy világ jön.

2011. máj. 24. 15:11
 39/49 anonim ***** válasza:
14:05 vagyok.Megmondom őszintén,nem igazán félek ,hogy magunkra hagyna, nagyon lelkis ember.Persze nagyon szeretnék én is pénzt keresni,de így nem lehet.Néha szoktam félni egyébként hogy mi lenne velem nélküle de gyorsan elhessegetem ezeket:)Kérdező te mért nem dolgozol?
2011. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

8.15 vagyok.

Nálunk a munka pont fordított. Vállalkozásunk van,Ő mellette más cégnél dolgozik. Minden munkát rám hárít,mert gyerek mellett belehet osztani az időt. Ismerősöknek az a kép maradt meg rólam,hogy egyik kezemben a gyerek másikban meg az árut cipelem. Mégse tudok eleget tenni neki,de már nem is akarok. Túl vagyok egy idegösszeroppanáson,ami a fiam szeme láttára történt. Most gyógyulok és semmi nem fontosabb,mint a fiam.

Ha már kismama vagy legyél boldog,mert egy csodálatos időszakon mész keresztül. Élvezd ki minden pillanatát és ne idegesítsd magad semmin.

Boldog babavárást!

2011. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!