Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felraknátok ilyen képet az...

Felraknátok ilyen képet az internetre?

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon sokkolt!


2011. máj. 21. 17:58
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Hu, én orrba verdestem volna az embert, ha ilyet közkinccsé tesz! A mi babánkról az első kép olyan, hogy a nővérke mosdatja, és már szép rózsaszín. De még azt sem plakátoltam ki sehová.
2011. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
NEM! Magamnak is olyat, amin nincs rajta a fanszorzetem. A gyonyoru, termeszetes emlek is lehet izleses. Lehetne mondjuk fekete-feher, akkor a gyerekek es a finnyasak nem hanynanak a vertol.
2011. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Húú.. nem. Ilyen képünk nekünk is van (és a szőrzetem nincs rajta a képen) de csak a férjem, anyám és a két legjobb barátnőm láthatta :))
2011. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

Engem a baba nem sokkolt, nagyon édes, minden újszülött ilyen kis torz manó - de a muffot le kellett volna szedni photoshop-pal, ha már rákerült. Egyébként szép kép lenne.

Én nem tennék ki ilyet a szüléseimről, nekem ez túl intim, csak a szülőkre, ill. szoros barátokra, rokonokra tartozik. De mellbimbót, meg muffot ábrázoló szülésfotóktól én is kiakadok. Nem a szőrzet zavar, mert így a természetes, akkor is, ha most éppen nem trendi, nem is a meztelenség, mert az is természetes, és kedvelem a szexet.

De akkor sem ízlésesek a kitárulkozó szülésfotók, videok, ez olyan exibicionista magamutogatás.


Ez a video is ilyen (gyengébb idegzetűek ne nézzék)


[link]

2011. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

Miert kell szulesnel meztelennek lenni?

En 10 evig voltam koleszos, de azert meg a fajdalmak kozben is zavarna.

Egyebkent a keprol mar irtam, meg mindig ugy gondolom, hogy izlestelen ilyesmit a nagykozonseg ele tarni.

2011. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
Hú basszus, ez a video!! :) Én már szültem, és a video elején a rosszullét kerülgetett - én ugyebár szülés alatt nem ebből a szemszögből láttam magamat - de a video végén meg elsírtam magam, olyan megható, ahogy a kis buksiját kidugja, és "kinéz" :)))) Csodás pillanat.
2011. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Rajtam köpeny volt szülés alatt, de a végére teljesen lecsúszott rólam, nem tudom hogyan, nem emlékszem rá. Csak itthon a fotókon láttam, hogy rajtam se volt semmi... :0
2011. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Az mas, nem egybol puceran fekudtel oda, es nem videoztak premier planba, amit utanna fel is tettel volna a netre (ugye?:)
2011. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Ugye! :) Hát kapott volna az ember a fejére, ha kirakta volna bármelyik szülőszobás fotót!
2011. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.. sőt, továbbmegyek.. én már ennek pont a másik véglete vagyok, rólunk (sem rólam sem a családomról) egyetlen fotó és semmilyen adat nincs kint a neten. Aki fontos, úgyis megtalál, én pedig nem teszem "közszemlére" a magánéletünket. :) Sokszor akár egy fotó is olyan sokat tud mondani.... Pld. kislány áll a disznóól előtt, vagy szép kisbaba a képen, és a szoba falán penész, stb. stb... hát ... nagyon nem vagyunk egyformák - hálistennek.
2011. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!