Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja 30-ra? Vannak...

Ki nem varja 30-ra? Vannak tunetek? Mikor teszteltek? Felraknatok a gorbeteket ha van?

Figyelt kérdés

Ez az en gorbem:

[link]


2009. jún. 26. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem nincs görbém, de a hasam fájdogál két napja (sajnos)... és 29-ére nem várom, de még az is lehet, hogy hamarabb itt lesz :(

a hőm még magas, ma reggel azért mértem egyet.

2009. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Ha meg magas a hod az meg jo lehet! Amig nem jon meg addig meg van remeny! Ne add fel! Drukkolok neked!
2009. jún. 26. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Tegnap volt "világos barna maszatolásom",de csak néhány halvány csík a tisztaságin.Néha görcsölgetek,de még nekem is magas a hőm 37,már negyedik napja.Viszont a méhszájam,ami eddig nehezen elérhető volt,most érzem.Ami furi az az,hogy eddig mensi előtt ilyenkor már barnázni szoktam,most nem.Drukkolok nektek a babához!
2009. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
en 29 nem varom s vannak tuneteim tegnap barnaztam 2 3 cseppet szurkolok neked
2009. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jah en a 29 es szerdan teszteltem s negativ volt na varini kell szoritok neked

mon

2009. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A masodiknak uzenem hogy a barnazas lehet beagyazodas volt ha most mar nincs semmi, bar a en ugy tudom, hogy a mehszaj nehezen elerheto terhesseg eseten. De nagyon drukkolok neked! Addig meg van par nap meg barmi lehet.

Kedves harmadik, es mik a tuneteid?

Esetleg van gorbetek?

2009. jún. 26. 10:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Hat a szerdai teszt szerintem meg nagyon korai volt, varj meg par napot! Drukkolok hogy + legyen.

Amugy az jot jelent ha ma + volt nekem reggel az ovuteszt? Most probalom eloszor jostesztkent hasznalni, eddig nega volt, ma eggel pedig +.

2009. jún. 26. 10:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is keddre nem várom.

Nekem a melleim nagyobbak más tünetem nincs.

Én azt hiszem kedden tesztelek,alig bírom kivárni, hogy megtudjam vajon sikerült-e?

Nekem nincs görbém sajnos váltott műszakban dolgozom, úgyhogy nem tudom megoldani a hőmérőzést.

Neked van folyásod?

Nekem kicsi krémes.

2009. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is 30-ra nem várom. Íme a görbém:

[link]


Hát, nem tudom, de szerintem sajnos meg fog jönni, fájdogál a hasam.. :( Viszont sokat pisilek, néha enyhe hányingerem van és őrülten feszülnek a melleim.

Bárcsak baba lenne... de szerintem sajnos nem.. :(


Drukkolok mindenkinek!

2009. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nekem az a ura most, hogy semmilyen folyasom nincs pedig ilyenkor mindigh kremes szokott lenni, most tok szaraz vagyok.Rem elm ez jot jelent nalam!

Ugy latom hogy az utoso valaszolonak is 19 cn colt peteeres ahogy nekem is! De neked szep egyenletes a gorbed! Nekem elegge cikkcakkos! Drukkolok mindenkinek!

2009. jún. 26. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!