Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szerdán? Tünetek...

Ki nem várja szerdán? Tünetek vannak már, mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 10:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
En mara max holnapra nem varom!!!tunetem nincs ... lehet egy picit faradekonyabb vagyok(tobbet alszok)!neked?homerozol?ha igen nem raknad fel a gorbed?
2011. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Fáradékonyabb vagyok én is, mint szoktam (de ez lehet az időjárástól is). Jobban fájnak a melleim mint amúgy szoktak, mensi előtt. Nem hőmérőzök, és nem vezetek görbét sajna
2011. aug. 15. 10:52
 3/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma-holnapra nem várom. Eddig még nem jött meg. Éreztem a peteérést is és beágyazódás körül is két napig görcsölgettem, szóval úgy gondolom, hogy babásnak kéne lennem. :) Viszont a tesztjeim eddig negatívak. A melleimen nem érzek változást, esténként szoktam rosszul lenni, fél órás émelygés, hányinger. Fel vagyok puffadva már 4 napja, nem tudom, hogy ez lehet-e tünet... Mikor tesztelsz először?

2011. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Mivel szerdára nem várom, még nem mertem eddig tesztelni, de lehet holnap teszek egy próbát.

2011. aug. 15. 11:10
 5/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnapra 7.-re nem vártam, nem is jött, de tesztek negatívak sajna. Még várok hátha, mésfél hete mindjárt megjön érzésem van.Néha cici-szurka, ennyi.
2011. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy a fiam regisztrált, és az Ő neve látszik, Mónika vagyok- :D
2011. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én is kb szerdára nem várom.Tünet semmi,illetve aluszékonyság,de ez a melegnek,fáradtságnak is betudható.Tesztelni nem merek,meg sztem még nem mutatná ki,akkor meg felesleges.Szorítok Nektek!
2011. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Lányok, nekem még van egy hetem, de elképesztően drukkolok Nektek! Sok pozitív tesztet ++++ :D
2011. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én péntekre nem várom. Elkövettem azt a hibát h ma teszteltem hátha..de csak rosszul esett h - lett! És rátett egy lapáttal még a rossz kedvemhez h egy bnőm azt mondta ez már tuti nem terhesség! Szerintetek? Hiszen 4 nap van még a nem vártig!Lehetek még babás igaz??? TEgnap volt egy pici pecsételő vér ami nekem sosem volt az első babámnál sem!Meg görcs! Most csak megjön érzésem van! Nektek drukk :)
2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én is teszteltem nemvártkor és még utánna is 3 nappal, de sajna negatív lett, Bár nekem full összevissza a ciklusom, Van már két csemetém, de náluk csak 6 hetesen derült ki, hogy babás vagyok. Hát nem tudom, tüneteim vannak.Remélem nektek sikerül!!
2011. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!