Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azokat kérdezném, akik szonbat...

Azokat kérdezném, akik szonbatra nem várják? Vannak már tünetek? Mikor teszteltek? Milyennel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szombatig még rengeteg idő van, ilyenkor még nincsenek igazán tünetek, illetve minden tünet megítélése két esélyes. A dolog nem azon múlik, hogy a vérzés elmaradásáig vannak-e tünetek, attól még bőven lehet belőle baba.

2009. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Vagy csütörtökre vagy szombatra nem várom. :)

Néha szúrkálás, mensiérzés, picit érzékenyebb cici. Néha fáj a derekam (most is). Meg a jóstesztem mintha erősödne... De abban azért annyira nem bízok..

Most rendeltem a netről egy érzékeny tesztcsomagot, amit az egyik kérdésnél láttam a válaszban, az 2 nap múlva talán itt lesz, abból bizti azonnal ellövök egyet ;)

Te? Tünetek?

(egyébként Clearblueval akartam volna kedden...)

2009. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia!Hasszurka, feszítő érzés, cici érzékenység, derék fájás nálam is van!Próbálom nem bele élni magam!De most is miközben írom a sorokat felfelé görbül a szám ha rágondolok, hogy lehet most sikerült!:)Én szerdán gondoltam tesztelni a Qupidoval!Azt írják az nagyon érzékeny!Arról a csomagról én is olvastam!Melyik oldalon rendelteg meg?
2009. márc. 15. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:

második vagyok.

Írd be a keresődbe, early detection terhességi teszt és kidob egy oldalt. Ott tudsz rendelni, 2200ft postaköltséggel 5db és állítólag hamar kihozzák és a postásnak fizetsz! Szerintem jó biznisz ;)

Drukkolok magunknak nagyon. De ha türelmetlen vagy, akkor szerda Clearblue. És lehet, hogy beszerzek egyet... (olyan türelmetlen vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D )

2009. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok ezzel!Türelmetlen vagyok, de próbálom elterelni a figyelmem!Remélem nemsokára mindketten +-at tesztelünk!Ha van eredmény erre az oldalra megírom neked!Ha már tudsz vmit, Te is írj!:)

Én most azért is bizakodom, mert bár múlt hónapban csalódtam, és produkáltam a terhesség tüneteit, de azok merőben más tünetek, és hasszurkák voltak!:)

A mellem sem volt érzékeny.Most sem nagyon, de szurkálódik és duzzadt.Ráadásul nekem nem voltak ilyen "mensi előjelek" vagy minek nevezzem!Soha nem fájt a hasam, és a mellem, mint előjel!Te mióta érzel hasszurkát?

2009. márc. 15. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Én péntek körül várom, ma reggel csináltam tesztet, és halványan megjelent a 2. csík. Hasszúrka,görcs,derékfájás,ciciérzékenység....
2009. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagyis nem várom(az előző) :D
2009. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is pár napja érzem. Utolsó! Milyen tesztet használtál?? GRATULA!! :)
2009. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most olvasom a válaszod!Neked már van két csík!:) GRATULA!Én holnap reggel asszem tesztelek!:)
2009. márc. 16. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!