Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki "nem várja" 10-11-ére?...

Ki "nem várja" 10-11-ére? Tünetek? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én 10-e körül nem várom. Most először pontosan tudtam, mikor volt tüszőrepedésem, így tudom , hogy együtt voltunk a megfelelő időben. Nagyon remélem, most sikerült! Tüneteim , semmi különös. Fel vagyok fújódva, kicsit feszül a mellem, de ezek menszi előjelek is lehetnek... Tesztelni csütörtökön fogok, ha kibírom addig. Szerintetek van esély előbb is egy pozitív tesztre, ha terhes lennék? Clearblue tesztem van.
2011. febr. 7. 11:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én 14-re nem várom. 2-3 napja folyamatosan szúr hol a petefészkem, hol a méhem. Úgy érzem kiszakadnak a helyükről. A cicim is fáj. De egyébként semmi.
2011. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ja szerintem én hétvégén csinálok egy tesztet. Előző voltam
2011. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hát a Clear Blue az 2-3 nappal a nem kívánt előtt is van hogy kimutatja, de nem biztos, ha tudsz inkább várj. Én általában 34 napos ciklusos vagyok, most nem tudom mi van, mert az Ovu microszkóp már a 14, 18 napon is mutatott pozitívat, ráadásul mind két napon volt egyszer a jobb másodszor a baloldalon fájdalmam. Sőt 2 napja volt pecsételő barnás vérzésem 1-2 csepp. Szóval reménykedem. Amúgy a melleim viszketnek, ennyi, de az múlt hónapban is volt és aztán megjött. Vagy 10- vagy 16-ára nem várom, de majd 18-án akarok tesztelni, ha addig ki bírom. Az 2 nappal a ciklusom 34- napja után. Drukolok neked is:)
2011. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szia ! Én 9-10-re nem várom. Tuszorepedésem a 13-14.ciklusnapon volt az lh teszt szerint és éreztem is. Rá 3 napjára érdekes volt nem bírtam abbahagyni az oklendezést ilyen még nem volt nem tudom jelent-e valamit elozo terhességemnél is pé után volt ilyen amikor sikerult. Reménykedem. Hasam kemény a melleim érdekes mód nem fájnak még pedig mindíg már jóval menzi elott szoktak fájni. A homérsékletem kíváncsiságból megmértem napok óta 37,2 ilyen magas nem szokott lenni erre mondjuk nem alapozok mivel majd menzi napján leesik a ztán puff megint rosszul esik hogy megjott. A derekam és a hasam már tegnap este fájdogált. Hát nem tudom. Engem már számtalanszor becsapott a testem..... Drukkolok Neked is ! Nem tudom hány naposak a ciklusaid elozo terhességemnél a 26. napon nem mutatott semmit 29.nap volt pozitív és egyre csak erosodott de nekem 27-28 napos ciklusaim vannak és lehet hogy gyengébb volt a teszt. Turelem csak a hetet kell valahogy kibírni hétvégén már tobbet tudunk. Mit Nekunk az a pár nap ! :o)
2011. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szia


Én 12-re nem várom.

28-án volt ovu,sajnos csak 29-én voltunk együtt,de azért remélem sikerülhetett.


Egyetlen olyan tünetem van csak ami nem szokott lenni mensi előtt,hogy néha szúrkál vagy ég a mellbimbóm. De lehet,hogy eddig is volt ilyen,csak eddig nem figyeltem oda rá?


Már teszteltem egyet,tudtam hogy korai,de egyszerűen nem bírtam ki. Természetesen negatív lett. Legközelebb 10-én tesztelek.


Sok sikert mindenkinek!

2011. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyi sorstársam akadt! Majd folymatosan tájékoztatssatok és én is titeket. Várjuk a pozitív teszteket és az újabb hozzászólókat!
2011. febr. 7. 12:27
 7/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én elvileg 9-re nem várom, bár később volt a peteérés így szerintem 11-re. Semmi tünetem nincs, de mikor a kisfiammal voltam terhes, akkor sem volt semmi, még cicifájás sem. Pedig nekem mensi előtt mindig fáj. Ki érti ezt!!

már nemsokat kell várni, és kiderül. Én szerintem csütörtökön tesztelek egyet. Drukkolok mindenkinek!!!

2011. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

én 8-ra nem várom. melleim feszülnek és megnőttek, de az mindig feszül és nagyobb "piroska" előtt.

Ami más, hogy a jobb petefészkem szurkál és iszonyú mennyiségben iszom a vizet.

megjön érzés is van, de az nem is csoda a nem várt nap közeledtével. Egyre jobban görcsöl a hasam, szóval szerintem nekem ma vagy holnap megjön :(

A ciklus.hu szerint nekem a 19. napon volt ovulációm (jan. 31.), de mi csak jan.29-én voltunk együtt. Két napot biztos nem várakoznak a kis fickók a petesejtre :(

2011. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Sziasztok! Olyan jó, hogy nem vagyok egyedül ezekkel a gondolatokkal. Én is 10-11-re nem várom, de én már hétvégén csináltam egy tesztet, ami persze negatív lett. Én leghamarabb csak most hétvégén tesztelek. De nekem szurkál a bal petefészkem és néha a mellem is, s ma egész nap hányingerem volt.Remélem ezek jó jelek. Egy ami egy kicsit fúra, hogy a derekam is fáj úgy nyilalva. Ez normális?
2011. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintem a deréknyillalás utalhat babára, a hormonok teszik. Ilyen tünet ritkán fordulhat elő, mint menszi előjel...szerintem. Én is figyelem magam, de azon kívül, hogy borzasztó emésztési problémáim vannak, már be kellett vennem egy espumisant, annyira feszített a gyomrom, szóval ezen kívül semmi más nincs...
2011. febr. 7. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!