Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki "nem várja" 10-11-ére?...

Ki "nem várja" 10-11-ére? Tünetek? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én 10-e körül nem várom. Most először pontosan tudtam, mikor volt tüszőrepedésem, így tudom , hogy együtt voltunk a megfelelő időben. Nagyon remélem, most sikerült! Tüneteim , semmi különös. Fel vagyok fújódva, kicsit feszül a mellem, de ezek menszi előjelek is lehetnek... Tesztelni csütörtökön fogok, ha kibírom addig. Szerintetek van esély előbb is egy pozitív tesztre, ha terhes lennék? Clearblue tesztem van.
2011. febr. 7. 11:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"tegnap 14:18"-as vagyok.

Gratula a leendő anyukáknak!

Nekem sajnos az előbb megjött :(

Pedig a derekam is állandóan fáj, a melleim is megduzzadtak (amik mindig megduzzadnak, de a piros napok előtt mindig el szokott múlni), de még mindig nagyok és érzékenyek.

Folyamatos hasszurkám és petefészekszurkám is volt (ezt most már a menzesznek tulajdonítom).

Hajrá a többieknek!

Itt a görbém is:

[link]

2011. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Gabriel tesztem használtam, mert azt hittem az 10-es. Hazajöttem a gyógyszertárból tegnap este, megéztem és 25-ös... De ma reggel akkor se bírtam magammal!! És örülök, hogy megetttem, mert már kezdtem nagyon szenvedni, hogy hiú ábrándokat kergetek, aztán annyira nagyot fogok csalódni!! Most már nyugodtabb vagyok egy kicsit. Remélem csütin erősebb lesz a csíkocska, aztán jövő hét közepén már láthatom is ŐT !!!
2011. febr. 8. 13:36
 23/27 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte: 27én volt peteérésem (tüszőrepim) és előtte való este , illetve aznap este voltunk együtt a férjemmel. Ezek szerint sikeresen! Ja, de tünetem még mindig semmi, néha émelygek, de nálam ez nem mérvadó. Mellem a tüszőrepi óta kicsit duzzadtabb, de semmim se fáj.
2011. febr. 8. 13:40
 24/27 A kérdező kommentje:
Mára nem vártam a menszim. Csináltam egy újabb tesztet , és most már nagyon erős lett a tehes csíkocska! Alig várom, hogy lássam! Sok sikert mindenkinek!
2011. febr. 10. 09:26
 25/27 anonim válasza:

Én is ma reggel teszteltem, elvileg negatív. Aztán most fedeztem fel, hogy a teszt szavatossága 2011.03.????

Most akkor mi van? 2008ban adták ki a tájékoztatóját...:S

Jó vagy nem??? Ötlet?

2011. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Elvileg még belefér, de ha nem jön meg, tesztelj egy újabbat! Drukkolok!
2011. febr. 10. 13:31
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem megjött. Bár nem tudom hanyadik válaszoló vagyok. Én péntekre nem vártam.
2011. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!