Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki "nem várja" 10-11-ére?...

Ki "nem várja" 10-11-ére? Tünetek? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én 10-e körül nem várom. Most először pontosan tudtam, mikor volt tüszőrepedésem, így tudom , hogy együtt voltunk a megfelelő időben. Nagyon remélem, most sikerült! Tüneteim , semmi különös. Fel vagyok fújódva, kicsit feszül a mellem, de ezek menszi előjelek is lehetnek... Tesztelni csütörtökön fogok, ha kibírom addig. Szerintetek van esély előbb is egy pozitív tesztre, ha terhes lennék? Clearblue tesztem van.
2011. febr. 7. 11:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én szerdán azt hiszem , csinálok egy tesztet...nagyon izgulok!
2011. febr. 7. 20:42
 12/27 anonim ***** válasza:

sziasztok!

én is 10-11-re nem várom nyilalgat a derekam és a hasam de ez akár még mensi is lehet ma teszteltem is persze negatív:-( de mit is vártam még?? viszont az ovumikroszkópom már két napja páfrányos!!!?? pedig most tuti nem volt pé-m!

igyekszem nem rágörcsölni de azt hogy kell???:D

2011. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem bírtam tovább, és ma reggel teszteltem. 10-es érzékenységű tesztet nem tudtam venni, így 25-el teszteltem, és az is nagyon halvány, de pozitív lett!!!!! Nagyon örülünk! Csütin tesztelek egy újabbat, remélem erősebb lesz a csík!! Tünetem semmi. Csak még mindig a gyomrom...
2011. febr. 8. 08:27
 14/27 anonim ***** válasza:
Hétvégére nagyon nem várom! 31-én volt peteérésem a ciklu.hu szerint. Mindig szokott fájni a mellem peteéréstől a mikulásig, de most egyáltalán nem fáj. Nem tudom ez mit jelent!?
2011. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem meg fog jonni :o(((. Már érzem...Reggel hánytam mostanába menzi elott ha reggel hányok aznap megjon. A homérsékletem még mindíg 37,1 de mára már 2 tizedet esett. Szornyen fáj a derekam rosszul érzem magam. Melleim továbbra se feszulnek. Ennek a hónapnak is annyi...Már most magam alatt vagyok. Mindannyiotoknak drukkolok. Remélem nektek legalább sikerul szép Valentin napi meglepetéssel meglepni a párotokat nekem ez sem sikerult./11:49-es voltam/
2011. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

00.04-es vagyok!

gratulálok kedves kérdező++

viszont akkor nekem biztos megjön mert én tegnap 10-essel teszteltem a negát igaz nem reggeli elsőből!

én is eléggé elkenődtem de majdcsak összejön!

2011. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok szívből!!

Mikor volt a peteérésed?

Milyen tesztet használtál?

Vigyázz magatokra!

2011. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:26 vagyok


Nekem is peteéréstől ahogy az egyik válaszoló írta mikulásig fájdogál a cicim, és mensi görcseim vannak, most semmi. Én sem értem!!!!!!!!!!


Kérdező!

Gratulálok, remélem erősödni fog a csíkocskád:)

2011. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok kedves kérdező én a 34 napos ciklusos vagyok. Lehet, hogy én is tesztelek 14-én hátha Valentin napra meglesz az ajándék. Mikor mész orvoshoz? Drukkolok:)
2011. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Sziasztok én holnapra "nemvárom" (9.), ma hányingerem van vagy émelygek, szédülgetek, pár órája csillagokat is láttam:)) Nem nevetni, elég ha most én teszem:) Mit gondoltok? Volt hasszúrka az elmúlt napokban többször is, meg korábban valamikor halványbarna trutymó. Én úgy tervezem h 2-3 napot várok a menzinaptól számítva a tesztelésig, ha ugye nem jönne meg...Kábé 2 hete voltak este olyan görcseim, hogy azt hittem meghalok. Megijedtem kissé, de nem jött semmi ki belőlem. A mindjárt megjön érzéssel már 3 hete legalább élek, olyan 2-3 naponta jött elő. Szóval több nem jutott eszembe, vélemények?
2011. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!