Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szerdán? Tünetek...

Ki nem várja szerdán? Tünetek vannak már, mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 10:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Tesztelt valaki reggel?Én nem,mert öszebújtunk reggel a párommal és el is felejtettem.Meg aztán hajnalban voltam pisilni.Nem tudom,hogy lenne-e értelme napközben tesztelni,one step van itthon,holnapra nem várom.
2011. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én voltam, aki 7.-re nem várta. Tehát 10 nap késés, sok-sok nega teszt, és ma elmentem nődokihoz, hogy írjon gyógyszert amitől megjön. Azt hittem, csak hormonzavar, mert ez a 2. gyógyi mentes hónapom. Azt mondta csinál pisi tesztet, mert csak akkor írhatja fel. És lám pozitív lett, majdem elájultam. :D. Remélem velünk is marad, még nagyon fiatal terhesség. Veletek mi lett?
2011. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok vigyázz magatokra!Milyen teszteket csináltál,hogy ne mutatta ki a terhességet?
2011. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mindenfélét, Gabriel. X-Epil. Lilly, meg tizes Gabrielt is. Valószínű, hogy nagyon késői peteérésem volt kb a 34. napon.

Még nem is látszik az ultrahangon semmi, majd jövő héten kell visszamennem. Volt már 2 missed ab.-om. Remélem velünk marad.

2011. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat és vigyázz magatokra írj majd még,hogy mi újság.Boldog babavárást!
2011. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!