Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felraknátok ilyen képet az...

Felraknátok ilyen képet az internetre?

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon sokkolt!


2011. máj. 21. 17:58
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem sokkolt, mindenkinek szíve joga olyan képet feltenni, amilyet akar.

Egyébként rákerestem, már nincs fent ez a kép.

2011. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
55%

Igen! Azt az érzést én is világgá kürtölném, ha még egyszer átélhetném az életben.

Egy anyának ez természetes. Bár nem vagyunk egyformák, így különböznek az érzések is. És büszkén vállalnám.

2011. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem sokkolt, de porci jól kicseszett a nejével...
2011. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
51%
Mi a gond a képpel???? A szülés, születés csodálatos dolog, nincs mit szégyellni, takargatni rajta, ezen a képen meg már az a boldog első perc van, amikor a frissen kibújt babuci először kerül édesanyja hasára. Szerintem gyönyörű! :-)
2011. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
97%
Én azért írtó nagy patáliát csinálnék, ha a férjem ilyen képet tenne fel. Maga a téma tényleg csodálatos, és megindító a kép, nade könyörgöm, a szőrös muffrészletet levághatta volna...
2011. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés az volt, hogy felraknánk-e ilyen képet.

Én személy szerint nem, de nem nagyon látok benne kifogásolni valót. Egy hangyányit lehetne diszkrétebb, de egyébként ez a világ legcsodálatosabb dolga. Nem szabadna sokkolónak lennie hisz minden ember átéli.

2011. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Számomra nem az a sokkoló, hogy mi van a képen, meg nem is az hogy ezt valaki megörökiti, hanem az, hogy valaki ezt fel is rakja az internetre!
2011. máj. 21. 18:22
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő is belátta, h hülyeség volt, főleg, h publikus volt.


Vagy az asszony nyakon vágta szívlapáttal:)

2011. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
KIZÁRT, a férjemen (és rajtam kívül) senkinek nem mutogatnám! Mindennek van egy ízléses határa...
2011. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
63%
Azért rakja fel, hogy az örömét megossza azokkal, akiket ismer. A kép lényege nem a muffrészlet, én észre sem vettem. A középpontban a baba van, az anyuka hasán. Azt kell meglátni.
2011. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!