Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felraknátok ilyen képet az...

Felraknátok ilyen képet az internetre?

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon sokkolt!


2011. máj. 21. 17:58
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
50%
En nagyon szeretnek meg ehhez hasonlo kepeket nezegetni, azert is mert furcsallom hogy az en lanyom tulhordassal is olyan vastagon volt feher magzatmazos hogy alig latszott ki a baba belole :-)) es allitolag azon a baban van meg magzatmaz amelyik koraszulott.. Barhol neztem szulest olyan szep tisztak voltak a babak (csak veresek)
2011. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
51%

Igazából ha az a kis részlet ott lent nem látszana, nem zavarna, ha más is látna rólam ilyen képet.

Egyébként tényleg csodás kép, hamarosan újra átélhetem ezt az érzést, remélem férjem is készít néhány hasonló képet rólam :)

2011. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
Azt a kis részletet csak most láttam meg, ahogy az egyik válaszado felhívta rá a figyelmet. Ha az nincs, akkor azt mondom, semmi baj a képpel. Nekem olyan képem van fenn, ahol a fejemen és a kezemen kívűl semmi sem pucér, úgy értem, hálóing van rajtam, már el van vágva a köldökzsinor, de még pucér a babám. Szerintem csodálatos kép (a kis részlet nélkül).
2011. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
én azt hittem mindenki észrevette elsőre azt a kis részletet...
2011. máj. 21. 19:13
 15/57 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre én sem vetem észre, de nem raknék fel ilyen képet. Majd ha már megmosdatták a picit és kicsit emberibb színe van már.


És nem kell lehurrogni, nekem is van gyerekem és most várom a következőt.

2011. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
Hát én meg a kis részlet nélkül se tenném fel. Valóban csodálatos dolog a szülés/születés, amit azember legszivesebben világgá kürtölne. Véleményem szerint viszont vannak olyan pillanatai, amik nem tartoznak a világra.
2011. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

Én bizony észre vettem azt a bizonyos kis részletet....


Tény, és való, az élet egyik legcsodálatosabb dolga a gyermek világra jövetele. De ezek intim, meghitt pillanatok, amik csak az új kis családra tartoznak és nem a világra. Persze, hogy szeretnék megosztani az örömüket, de ezt a fajta örömöt tegyék otthon, magán keretek között, ne a világhálón, mert lám, milyen könnyű visszaélni vele....

Jó nagy üröm lehetett az örömben, hogy pont a napiszaron találta magát az anyuka, képzelem, milyen kommenteket kapott a kép.

Egyébként lezúztam volna a férjemet, ha ilyen képet kirak a netre.

2011. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem,semmiképpen sem.

Senkire nem tartozik.

Elég intim helyzet és valóban nem egy szép látvány,ezt be kell látni.

Na,mindegy,ez az én véleményem.

2011. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ilyen s ehhez hasonló képeim,de ezt csak mi láthatjuk a férjemmel.

Szerintem ez másra nem tartozik.

2011. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami azt illeti ennyire "intim" képet én sem tennék sőt nem is teszek fel!Egyet értek azzal hogy ez a legcsodálatosabb érzés hogy életet adhatsz a gyermekednek de hogy ennyire kitárulkozót azt nem!:)Tettem fel persze a szülőszobán készült képeket én is de takarva van mindenem ja és csak ismerösök láthatják csak!
2011. máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!