Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felraknátok ilyen képet az...

Felraknátok ilyen képet az internetre?

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon sokkolt!


2011. máj. 21. 17:58
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
50%
Rákerestem tényleg nincs már fent ez az ominozus kép de szépek így együtt mint család és boldogok és ez a lényeg!:)
2011. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

én biztos megkeresném azt a szívlapátot, ha a férjem a beleegyezésem nélkül ilyen képet kitenne...

de jó, h látom ezt, legalább nem esek bele ebbe a hiába: le fogom szőrteleníteni a muffomat, és a hajammal eltakarom a fejem, és akk fényképezhetnek bátran XD m önmagában a kép 1 csodálatos jelenetét mutatja meg az ember életének, és maga a folyamat, érzés semmiképp sem szégyellnivaló (csak engedélyt akk is kérhetett volna a nőjétől a manusz -.-).

2011. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

én észre se vettem a "muffot", míg nem olvastam a válaszokat. Lekötött a kisbaba...

Első szülésre tippelek!

2011. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. máj. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
66%
Ez a kép muff nélkül sem való a Facebookra. Igen, a szülés, születés a világ legcsodálatosabb dolga, de akkor is létezik intim szféra, és ha a pár boldogan nézegeti is a pár másodperces, magzatmázas kisbabáját, másokat ez teljesen jogosan taszít. Fényképezze le az apuka, tegyék el otthonra, nézegessék kettesben, de ez rajtuk kívül az égvilágon senkire nem tartozik.
2011. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
49%
Nem semmiképpen nem tennék fel ilyen képet,de a kép tényleg nagyon jó,én észrevettem azt a kis részletet de nem zavar hisz a baba a lényeg ő van a középpontban! Én örültem volna ha ilyen képen lenne (császáros voltam és az első kép egy naposan készült a babámról) de rajtam és a férjemen kívül senkinek nem mutatnám meg! De nagyon jó,hogy manapság az első pillanatokat is meg lehet örökíteni!
2011. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vettem észre elsőre a muffot... :)

Csodálatos dolog a szülés/születés ez tény, nem lehet vitatni!

De számomra ez nem "publikus"! Rólunk ilyen kép nincs, mert császároztak, de ha lenne, sem mutogatnám az interneten! Akármennyire boldog és büszke lennék! És nem azért, mert szégyellenék bármit is egy hasonló képen, egyszerűen azért, mert szerintem senkinek semmi köze ehhez a pillanathoz rajtunk kívül.

2011. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
29%
én igen!nagyon szép!gratulálok :))
2011. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok prűd meg semmi ilyesmi de csak azért nem raknám fel mert ez egy intim dolog volt számomra.Az ujszülöttem és én.Nekünk is van ilyen képünk még ilyenebb is de senkinek nem mutogatom.
2011. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
Meghitt ez a pillanat és nekem is túl meghitt ahhoz, hogy az internetre rakjam- nembeszélve a részletekről. Az anyuka meztelen teste- meg a babának túl csúcsos feje, meg a köldökzsinór- szóval a kép nagyon nagyon SZÉP, de nem raktam volna fel a netre, még ismerősöknek sem- Már inkább egy olyan változatot, ahol a baba már szépen fel van öltöztetve, és a feje sem látszódik ilyen torznak.
2011. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!