Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Felraknátok ilyen képet az...

Felraknátok ilyen képet az internetre?

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon sokkolt!


2011. máj. 21. 17:58
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%
legalább ne az iwiwre rakta volna fel......
2011. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyből észre vettem azt a kis részletet oda lent.Sokkolónak nem mondanám,de azért ilyen képet nem tennék fel.Én császárral szültem,az én férjem is csinált a kislányunkról képeket de akkor már megmosdatták.szegény baba elég lila,az én kislányom is lila volt de ennyire nem.
2011. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
amikor azt írtad, hogy sokkolt a kép, bakker, azt hittem, hogy az orvos éppen gátmetszést csinál szülés közben és valaki premier plánban lefotózta! Szerintem ez a kép nem sokkoló, de azért a férjemet én is tarkón verném, ha ilyet tenne ki rólam. A muffrészlet bagatell, mindenkinek szőrös a muff, csak van, aki leborotválja. Ez evidens, nem értem, miért megbotránkoztató annak, aki látja. Max a rajta lévőnek lehetne sokkoló.
2011. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Nem, biztosan nem,ez csak ránk tartozik. Még abban sem vagyok biztos, hogy engedem hogy fényképezzen ott a párom! Arra mi emlékszünk, mutogatni pedig úgysem fogom soha senkinek!
2011. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Nekem császárom volt, nem láttam így a fiam. Engem maga a véres magzatszurkos látvány is sokkol.
2011. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem a tartalma nem sokkolt, sem az, hogy felrakták. Mindenki azt rak fel, amit akar. Szerintem ez még mindig szebb és értelmesebb kép, mint a tinilánykák cici és fenék-kirakós képei. (Csak egy példa volt, mondhattam volna ezer mást is, amiknél ez a kép sokkal jobb.)
2011. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Én kikészülnék ha az életem legbensőségesebb, legmeghatóbb, "legmagánügyebb" pillanatát az interneten látnám viszont ráadásul úgy, hogy mindenki a szőrös muffomat nézi csak (nem is értem hogy ilyen szőrös,engem le akartak borotválni de nem volt mit). Szerintem megölném a férjem de szerencsére Ő sohasem tenne fel ilyen képet. Meg igazából semmilyen képet sem szokott feltenni. Én szoktam néha a gyerekekről hozzá is feltenni mert őt ez nem érdekli.
2011. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem sem sokkolt. Mondjuk én is mérges lennék, ha a férjem felrakná az ilyen képeket,de ennyi. az ő dolguk. amúgy én szeretem az újszülött képeket. szegény feleségét azért kivághatta volna, deréktól lefelé
2011. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

eletuk legcsodalatossabb pillanatat osztotta meg a barataival, mi ezen a sokkolo!? en szemely szerint nem tennem fel(valaszolva a kerdesedre) de semmi botranyos nincs benne! csodalatos foto!

egy edesanya, aki atelhette mar ezt a csodat

2011. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
engem az orbitális szőrön kivül még az is meglepett hogy ilyen a csecsemő...pedig én is szültem, nekem is a hasamra tették, de azon kivül hogy egy kicsit véres volt, más szine volt...ez miért rózsaszin? talán szőke lesz? (nem rosszindulat, de fura a szine)
2011. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!