Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felraknátok nekem ÉRDEKES...

Felraknátok nekem ÉRDEKES BABÁS/NEM BABÁS GÖRBÉKET?

Figyelt kérdés

Amiből úgy gondoltátok, hogy nem lesz baba és mégis az lett. Vagy olyan nem babás görbéket, ahol úgy gondoltátok, hogy tuti baba lesz, és nem így lett.

Csak, mert nekem is sokszor furcsán alakul a görbém, és csak kíváncsi vagyok másoknak is van ilyen?


2010. jan. 14. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Én itt nagyon bíztam, de mégsem:

[link]

2010. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem egy tipikus babás görbe: [link] Tüszőrepedés után is akkora zuhanások vannak, hogy csak na. Volt is vérzésem az elején. De már 27 hetesek vagyunk. :-)
2010. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves előttem levő! Miért véreztél? Kevés sárgatest?
2010. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem a 24. napon volt a tüszőrepedés, onnantól kezdve halad felfelé a hőm. Azért linkeltem be nektek, mert PCOS vagyok és hátha segítségére lesz vkinek.:-)Egyébként kisfiú a drága:-)

25+3 hetes km

2010. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Pontosan nem tudták megmondani. Hematómára tippeltek eleinte, de az nem látszott az UH-n, ugyanakkor meg hetente kb kétszer volt kisebb vérzés, barnázás. Majd megőrültem az idegességtől, valahényszo kimentem a vécére, hogy mikor látok vért a papíron... Aztán a 12. héten kiderült, hogy van egy 2 centis méhszájpolipom, ami szerencsére utána nem nőtt tovább, és mostanra már teljesen vissza is húzódott. Az orvos szerint lehet, hogy a polip okozta a vérzést. Mindenesetre az 5-12. hétig szedtem az Utrogestant.


Most már minden rendben, a babám erős, egészséges.


27h km

2010. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi.
2010. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15:36! Mióta szeded a barátcserjét? Egyébként gratulálok a babásoknak!
2010. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia az én görbém ilyen lett amikor elkezdtem vérezni,barnázni mensis görcseim voltak és hőmérsékletem is akkor tájt esett le,kora reggel kezdtem el vérezgetni (jó ha volt a két nap alatt össz-vissz vagy 10 csepp vér)jó ki is bőgtem magamat, hogy már megint nem sikerült és az a legfurcsább hogy ugyanúgy esett le a hőmérsékletem mint a többi hónapban, 2 nap késés után teszteltem egy nagyon halvány pozitívat majd másnap délután még egyet. Most ott tartok hogy Augusztus 17-re vagyok kiírva. [link]
2010. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15:36-os vagyok. Csak abban az egy ciklusban szedtem a barátcserjét és sikerült is!
2010. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!