Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én rettegek a szüléstöl! Nem...

Én rettegek a szüléstöl! Nem birom a fájdalmat és a tüt sem. Ti hogy birkoztok meg/dolgozzátok fel? Nagyon szeretem a babám és várom nagyon de nagyon félek!

Figyelt kérdés
És azt hogy viselitek hogy változik a testetek?Tudom ez egy állapot de ahogy hizok csunyanak érzem magam.A párom azt mondja tetszek neki igy is de mégis mintha másképp nézne rám.Ti hogy vagytok vele?
2009. jan. 16. 22:05
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Igy van, ne add fel, mert én is ismerek olyat akik már lemondtak arról,hogy lehet saját gyerekük,fogadtak is örökbe egy kislányt és ezek után a csoda folytán tavaly született nekik babájuk :)

A kérdezőtől elnézést, de neki is írok :) :

Hidd el,hogy most vagy a legszebb így várandósan :) Valamivel próbáld lekötni magad,hogy ne gondolj folyton arra,hogy fájni fog,biztos van olyan dolog amit szeretsz csinálni és nem megerőltető számodra és ki tudod vele kapcsolni az agyad. És jó,hogy írtál ide mert látod mennyien bíztatnak és ennyien nem csaphatnak be hogy abban a pillanatban nagyobb lesz az öröm mint a fájdalom :) Sok sikert és boldogságot kívánok minden kismamának, édesanyának és családjuknak!!!

2009. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!