Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan dolgozzátok fel a...

Hogyan dolgozzátok fel a gyerekek állandó megbetegedéseit?

Figyelt kérdés
Pici babám és egy 3 éves gyerkősöm van. Amióta a lányom ovis, folyton beteg, hol nátha, köhögés, de volt már hányás, hasmenés is. Minél több idő telik el, annál rosszabbul viselem az egészet. Azt hittem, hogy inkább majd hozzászokok, erre most odáig jutottam, hogy azon parázok, hogy melyik éjjel lesz megint lázas vagy fog hányni. Jó, nem állandóan ez jár az eszembe, de minden este lefekvéskor eszembe jut és nagyon nem jó érzés. Ja és persze a kicsi is sok betegséget elkap tőle, ami megint csak egy aggódás! Ti hogy vagytok ezzel?
2011. okt. 13. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
én is rosszul viselem,ha beteg.két éves,szeptemberben kezdte a bölcsit,egyszer már volt beteg.én meg azon parázok,hogy jövő héten kezdek dolgozni,és mit fogok csinálni,ha beteg lesz.segítségem nulla
2011. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem aggódom ez természetes folyamat. akkor is beteg lehetne ha csak kisebb és alkalmanéknti közösségbe jár. A nátha nem betegség.... a hányás hasmenés sem tragikus... csak kellemetle. Ha a kcsi miatt aggódsz mivel a nagy hozhatja haza a rotát. hát oltasd be.

Adjál nekik naponta c-vitamint, béres cseppet és 1 hónapig folyaatosan Pro-kid probiotikumot.. ami erősíti az immunrednszert.

s ne fél ez ami van még nem komoly és nem tragédia.. egy khögös, hurutos betegség már mondhtó komolynak, mert ha nem szívod vagy fújja rdnesen az orrát lehet még rosszabb: fül gyulladás, arcüreg gyulladás, tüdő gyulladás.

2011. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ez volt nálunk is. Türelem,előbb-utóbb átesnek a betegségek többségén,és ritkábban lesznek betegek. Persze könnyen mondom,mert már ez a 3.évünk az oviban( 2-szer volt kiscsoportos,most középsős). Az első évben többször kiborultam én is,sírtam,gyötrődtem,de egyre jobb lett! Akkor 8 hónapos lányom középfülgyulladással korházba került 5 napra,hazajöttünk, a nagy bárányhimlős lett,rá pár nappal a férjemhez menőt kellet hívni,mert elkapta a gyerekektől a hasmenéses vírust,2 hét múlva a kicsi is bárányhimlős lett,ráment a fülére,közben a nagylánynak majdnem tüdőgyulladása lett. Én meg zombivá váltam! De már alig betegek szerencsére!!
2011. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont ezen gondolkodtam ma reggel amikor szomorúan konstatáltam, hogy megint beteg lett a lányom.


Épp kijött egy nagyon makacs és súlyos hasmenéses-lázas vírusból, volt 3! napot bölcsiben és olyan taknyos, hoyg alig kap levegőt.


Éjjel nem alszik - mi sem.

Nekem még a pocakomban van a kicsi,de nem tudom mi lesz ha megszületik.

Ráadásul annyira sajnálom már a lányomat is.

És így sokszor a programjaink is borulnak, itthon lábadozunk ahelyett hoyg mennénk minde felé.


Én is úgy érzem,hogy nem tudok ehez hozzászokni - hanem egyre jobban megvisel ez a sok betegség.

És nem értem, mert vitamint is szed, eszik zöldséget és gyüölcsöt...

Nagyon nagyon elkeserítő....

2011. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányomnál mindig prüszköléssel kezdődik. Már ha meghallok egy prüszkölést "pánikolok". :)

Sajnos tavaly a bölcsis időszakban szinte alig ment bölcsibe, mert folyamatosan beteg volt, hatalmas volt az orrmandulája, amit most nyáron kivettek. Ez nagyon sokat segített, plusz az immunerősítés, mert ugyan most is szeptembertől már a 3. megfázáson is túl vagyunk, de lényegesen enyhébb lefolyásúak, mint régen. Más nekünk még nem volt, csak a felsőlégúti megbetegedések és az ehhez kapcsolódó fülgyulladások, de már előre parázok a hányós-fosós vírustól. Na az nagyon rossz. :(

2011. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezen át kell esni. Kisfiam február óta bölcsis. Az első fél évünk júniusig úgy telt, hogy 1-2 bölcsi, 1-2 hét itthon. Ebben volt minden, de főleg nátha, láz, köhögés és bárányhimlő. Aug. 15 óta jár újra, egyszer már óvatosságból (nagyon köhögöt) mamázott 4 napot, meg egyszer volt hányásos járványban, akkor 3 napot voltunk itthon. Remélem lassan javul a helyzet, de szinte egyfolytában náthás. Mi lesz a télen:-( ? Biztos beteg lesz egy párszor. Kapja a vitaminokat, télen pluszba Cebion cseppet is adom neki a multin felül.
2011. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát! Hát szomorúan olvasom, hogy nem vagyunk ezzel egyedül, bár ne haragudjatok, de ez segít nekem, hogy tudom, nem egyedi eset és nem kell annyira elkeserednem! Akkor ezek szerint kitartás mindenkinek és majd jobb lesz!
2011. okt. 13. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!