Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik a kísérővel a...

Mi történik a kísérővel a szülés után?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi, hogy amikor megszületik a baba, a lepény és ellátnak szülés után, akkor a babát elviszik lemérni, megtörölni, ugye ide még mehet vele az apuka.

Viszont amikor átvisznek a gyermekágyas osztályra az aranyórára, akkor oda is jöhet az apuka velünk? Kecskeméten fogok szülni és a tájékoztatóban főleg csak a nőre térnek ki, viszont az apukára nem igazán.

Illetve, hogy a bent töltött 2 napban is bejöhet hozzánk, és ha igen, akkor csak látogatás időben?


Köszönöm a válaszokat!



szept. 13. 01:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bajcsyban születem 2x. Férjem ment, mikor lemértek, stb. Utána jó 2 órát együtt lehettünk 3-an szülés után, utána segített atpakolni a gyerekagyas osztályra, aztán ment el. Látogatási időben sem jöhetett be a kórterembe, a folyoson lehettek a látogatók, de szerintem ez tok érthető.
szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egerbe a vip szobában voltunk (30ezer Ft volt a 3 nap) a szülés megindulasatol a haza engedesig végig bent volt a férjem. Semmi másra nem fizettünk de ezt így akartuk.
szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első szülésem Tatabányán volt 5 éve. Császáros voltam. Apa kapta meg a gyereket utánna engem meg toltak a szobába. A látogatás a látogatói térben történt, folyosóra nem jöhetett be, akkor sem amikor mentem haza. Én cipeltem ki a cuccaimat meg a babát.

Másodikat most szültem Fehérváron. Sürgősségi császárom lett, itt is apa kapta meg a gyereket engem meg tóltak be az örzőbe, ahova bejöhetett hozzám. Mondták, hogy még nem hozzák be a babát, így mondta a párom, hogy hazamegy, mert fáradt és 1 óra volt az út(este 22:30 volt, reggel 10 óta ott volt velem). Látogatáskor a szobaajtóig belehetett jönni, de a babához nem nyúlhattak. Hazajövetelkor meg már a szobába is bejöhetett a cuccaimat levinni

szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!