Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik a kísérővel a...

Mi történik a kísérővel a szülés után?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi, hogy amikor megszületik a baba, a lepény és ellátnak szülés után, akkor a babát elviszik lemérni, megtörölni, ugye ide még mehet vele az apuka.

Viszont amikor átvisznek a gyermekágyas osztályra az aranyórára, akkor oda is jöhet az apuka velünk? Kecskeméten fogok szülni és a tájékoztatóban főleg csak a nőre térnek ki, viszont az apukára nem igazán.

Illetve, hogy a bent töltött 2 napban is bejöhet hozzánk, és ha igen, akkor csak látogatás időben?


Köszönöm a válaszokat!



szept. 13. 01:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

A gyerekágyas osztályra nem mehet.


És csak látogatási időben mehet be.

szept. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk (Győr) aranyóra kb.2 órát tartott és a szülőszobán történt, apa jelenlétében, ha letelt, akkor mentünk át a gyerekágyas osztályra, apa addig maradhatott, amíg segített kipakolni, utána haza kellett mennie, és az elkövetkezendő 2 napban csak a délutáni látogatási időben jöhetett be.
szept. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem ott szültem, de nálunk fel sem merült, hogy mehetne a babával (a köldökzsinórt sem vághatta el). Az aranyóra a szülőszobában volt, csak arra az időre kellett kimennie a páromnak amíg átszerkesztették alattam az ágyat, addig nem is tudom hol volt a baba 🤷
szept. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Kecskeméten szültem kétszer.

Az aranyóra a szülőszobán van.

Engem mindkétszer altatni kellett ott helyben annyira tapadt a lepény.

Addig felöltöztették és apával volt utána a baba.

Az altatás miatt mi 3 órát maradhattunk még utána együtt hogy jobban legyek.

Az osztályra utána felkísérhet de mennie is kell

szept. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron szültem 2x. Ott az apuka mehet a babával fürdetésre, képeket is készíthet, addig az anyukát ellátják. Utána a szülőszobán megkapják a 2 óra aranyórát. Aztán az anyát átviszik a gyermekágyas osztályra, ide csak látogatni jöhetnek.
szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szuloszoban lesztek egyutt, aztan ha atkerulsz osztalyra, oda mar nem mehet.

Latogatasi idoben is neked kell kimenni.

szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Fehérvár.

Megszültem, a fiam vitték mérni, mosni. Férjem ment velük. Addig én megszültem a lepényt, összevarrtak. Az ágyat rendbe tették. Mikor visszaértek, betakarva ott feküdtem. A fiam rámtették és 2 órát együtt lehettünk hármasban.

Utána apa hazament, én át a gyerekágyasra, fiamat meg elvitték felöltöztetni (addig meztelenül volt rajtam a takaró alatt)

szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Bp) az aranyóra is a szülőszobában volt egy másik ágyon. Ott 2 órát voltunk. Utána lekísérhetett a gyermekágyas osztályra, de oda már nem jöhetett be
szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tétényiben úgy volt, hogy rendberaktak engem és a babát, utána bejöhetett apa egy órára, aztán búcsú.

Látogatni úgy jöhetett, hogy a folyosó ajtón nem mehetett ki a baba, de odatolhattam.


Fehérváriban rendberaktak, és a szuloszoba mellé kitoltak engem egy kis helyiségbe, ott volt az én aranyórám egyedül, mert a második koraszülött volt,elvitték, apa meg az elsővel otthon maradt (éjszaka

volt) de akkor ott lehettünk volna együtt. Látogatni jöhetett, a kórterembe nem.

szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem viszik a babát sehová.

Megszületik, kicsit megtörölgetik és anya megkapja, ha ott van apa, ő is ott van végig. Míg varrtak addig is foghattam a kisfiamat, utána megszoptathattam stb. Aztán megkérdezték, hogy elvihetik-e megmérni, felöltözni. Elvitték, apa ment velük, és jöttek is vissza.

Császár után pedig, odatették a kislányomat a fejemhez egy kicsit, majd vitték apának a mellkasára, mikor kész voltam odatoltak engem is. Ott voltunk együtt kb. 2 órát, megszoptathattam a babámat.

szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!