Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is sírt már azért szülés...

Más is sírt már azért szülés előtt, mert nem lesz többet a hasában az babája, vagy ez valami beteges dolog?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy Úristen, kint lesz, hogy fogom életben tartani stb., hanem kifejezetten az, hogy nem érzem többet, ahogy ficánkol bennem, meg nyomkodja a végtagjait, ilyesmi. Csak egy üres semmi. Pontosabban egy leeresztett lufi lesz a hasam helyén ☹️

Mintha nem lennék rá felkészülve, hogy elvágják azt a köldökzsinórt.



#szülés #születés #4.trimeszter
aug. 17. 19:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Negyediket várom.

Mindháromnál azt vártam, mikor szülök már meg végre, mivel én is végig stresszeltem mindenen, meg hát ugye a kínlódás, nem alvás, mert már sehogy se jó feküdni...

Ráadásul a második kerek 1 hetet ráhúzott a kiírt napra.


Most is úgy vagyok, lehetne már december 😅

aug. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%
20# de ez az igazság :D tényleg hónapokig marad egy kis pocak, valakinek meg nagy. Az a forma nem megy le rögtön általában
aug. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon vártam, hogy visszakapjam a testemet az elsőnél és most is. Utána sem voltam "gyerekirigy", inkább azon pityeregtem, ahogy láttam anyu, apu, a nagymamám és mindenki más kezében, hogy úristen már nem csak én vagyok anya, ők is mama, papa, dédi, stb. Nekem nagyon jó érzés volt őt "megosztani" a világgal és a mai napig nagyon élvezem, hogy én mutathatok meg neki mindent. Sokkal jobb, sokkal bensőségesebb kapcsolat ez így, mint odabent volt.

Nekem a végén már jó érzés volt visszakapni a testem.

aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy láttam anyu, apu, a nagymamám és mindenki más kezében, hogy úristen már nem csak én vagyok anya, ők is mama, papa, dédi, stb"


Na igen :) Amikor az elsőt szültem, még élt az egyik dédmamám, így ő még ükmama is lehetett. Mai napig megható nézni azt a képet, amin a pár hónapos lányomat fogja.

aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én alig vártam, hogy végre visszakapjam a testem és egyedül legyek. Imádom a kisfiam, még mielőtt belekötne valaki a válaszomba.
aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Csaszar utan vagyok, 40+1-re szultem, es akarmennyire is faj jelenleg a testem, orulok, hogy visszakaptam. Nehez terhesseg volt, problemas, orulok, hogy kint van a kislanyom.
aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Na, képzeljétek, én már úgy elgyászoltam tegnap a terhességem, hogy éjjel felébredtem és a kiságyhoz akartam menni, mert nem sír a gyerek!😮

Aztán eszembe jutott, hogy szegény nem tud, mert még a hasamban van🤣

Remélem, igazatok lesz és pár nap múlva örülni fogok, hogy kint van.

aug. 18. 16:00
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem sírtam, de nagyon szomorú voltam miatta. Mindenki azt mondogatta, hogy jaj majd az utolsó hónapban meglátom milyen nehéz lesz, alig várom majd, hogy megszülessen. Soha nem éreztem ezt.. 39 hetes voltam amikor belegondoltam, hogy max 2 hét és többet már nem fog a hasamban rugdalózni. Na ekkor a sírás kerülgetett. Emlékszem a szülőszobában amikor közvetlenül a kitolás előtt burkot repesztettek akkor tudatosult bennem hogy kész, ennyi volt, nincs visszaút mostmár. :D

Második terhességemnèl voltak komplikációk, sokkal rosszabbul is viseltem, alig vártam a végét. Végül 36 hetesen spontán megindult a szülès. Ekkor azért sírtam, hogy minden rendben legyen a babával, kb időm nem volt felfogni, hogy hamarosan "külön válunk".

Nem beteges szerintem egyik se :)

aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!