Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is sírt már azért szülés...

Más is sírt már azért szülés előtt, mert nem lesz többet a hasában az babája, vagy ez valami beteges dolog?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy Úristen, kint lesz, hogy fogom életben tartani stb., hanem kifejezetten az, hogy nem érzem többet, ahogy ficánkol bennem, meg nyomkodja a végtagjait, ilyesmi. Csak egy üres semmi. Pontosabban egy leeresztett lufi lesz a hasam helyén ☹️

Mintha nem lennék rá felkészülve, hogy elvágják azt a köldökzsinórt.



#szülés #születés #4.trimeszter
aug. 17. 19:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Mindkétszer örültem hogy végre vége lesz...szuper 9 hónap volt de a végére már akkora hasam volt mindkétszer hogy nem volt kellemes
aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire nem éreztem ezt, mint te, de valami hasonlót igen, mint mindig, amikor egy (szép) korszak véget ér. De én arra gondoltam, hogy ezután még szebb lesz :) amúgy a hasadat valószínűleg pár hétig/hónapig még majd simogatod megszokásból :D
aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Hú, nekem is hatalmas a hasam. Mindenki azt kérdezi kb.20.hét óta, hogy ikrek-e? Még a kórházban a többi kismama is rácsodálkozik néha, hogy nekem milyen nagy. De engem egyáltalán nem zavar.

Sose zavar, ha szétrúgdal, nem is fáj. Jó vannak néha kellemetlenebb pillanatok, amikor mondjuk szétnyomja a hólyagomat, de ez semmi ahhoz képest amennyire imádom, hogy mocorog.

Egyedül azzal vígasztalom magam, hogy talán megszűnik az állandó gyomorégés is.

aug. 17. 19:27
 4/28 babyboom567 ***** válasza:
82%
A legjobb érzés a világon szerintem, amikor mozog a kisbaba.Más is érzi ezt,hidd el.Főleg ha nem tervez több gyereket.Én szerettem kismama lenni, minden gondjával együtt,de a sok rémtörténet miatt,már alig vártam a vége felé ,hogy kint legyen egészségesen.
aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Pont a minap fogalmazódott meg bennem ugyanez. Nagyon fognak hiányozni az apró mozdulatai, csuklásai..még ha a terhességem katasztrofális is volt, nem vagyok felkészülve rá, hogy megosszam Őt a világgal. 35+3 hkm 🥺
aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#5! Én is így vagyok vele. Nem is a külvilággal, hanem még magammal se😂 Hogy csak úgy rajtam kívül legyen. Pl. nélküle menjek pisilni🤣

Most pl.téged is irigyellek, mert nekem már csak pár napom van.

aug. 17. 19:36
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lehet már csak nekem is, 6 hete rövidül a méhnyakam és nyitódok is. Szóval bármikor jöhet nálam is, ez még egy plusz stresszfaktor. Persze azért bizakodom, hogy egy ideig még kihúzzuk🙂 főleg így, hogy első (és úgy tűnik utolsó) terhességem.
aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hú, azért ez megnyugtató, hogy még nem őrültem meg teljesen. Vagy legalább nem egyedül😂
aug. 17. 19:51
 9/28 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Jobb lesz ha kint lesz. Örülni fogsz neki nagyon.
aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Feleségem a végén már nagyon várta, hogy kibújjon a baba. Már semmilyen testhelyzet nem volt jó neki alváshoz, dereka fájt, minden problémája volt. Bizony, a végén már szó szerint teher az, ami a terhes nő hasában van.
aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!