Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért mondják, hogy császár...

Miért mondják, hogy császár után nagyon rossz az első felkelés?

Figyelt kérdés

Császárral szültem és utána, amikor először felkeltem, felkészítettek, hogy nagyon nehéz lesz. Utána császáros ismerősöm is kérdezte, hogy ugye milyen xar volt? Benne ez mély nyomot hagyott.


Mi miatt mondják, hogy ez ennyire nehéz? Nekem az összes felkelés nehéz volt utána, nem kevésbé, mint az első és azért, mert fájt a sebem. De nem éltem meg annyira rosszul, mint ahogy beharangozták.

Hüvelyi szülés után is mondják, higy nehéz az első felkelés?


jún. 23. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom azert mert atvagjak a hasfalat stb.

Nem volt reszem meg csaszarban , csak huvelyi szulesem volt 4 es nekem nem volt nehez a felkeles egyaltalan,sot meg nevettek is a szulesznok hogy milyen fitt vagyok .😃

Mindenkinel mas gondolom…..

jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
A hüvelyinél az ülés nehéz.
jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első még jobb volt mert hatott az érzéstelenítő még valamennyire.

A többi aztán egyre rosszabb volt nagyon sokáig.

jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Azért mondják, mert sokaknak (köztük nekem is) olyan volt az első felkelés mintha a belső szerveid ki akarnának esni. Nem volt kellemes érzés, de miután úgymond megtalálta minden a helyét, már csak a császársebem sajgott.
jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is csak hüvelyi szülésem volt, egyáltalán nem fájt sem az első, sem a többedik felülés.

(Sőt, az ülés sem, csak jól kellett helyezkedni, hogy ne húzódjanak a varratok.)

jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Csáazárom volt, minimális húzódás volt, de nem fájt egyszer sem.
jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A belső szerveim nekem is lifteztek. Érdekes élmény volt. Sőt, utána úgy éreztem, mintha az étel zuhanna a hasamban 😄
jún. 23. 21:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Császárnál nekem is szar volt az első pár felkelés, de jól viseltem. Sztm mindenki máshogy éli meg, más a fájdalomrűrő küszöbe.

Engem fel éve mütöttek, hosszába vagta kb 20 centit...kevésbé volt rossz, mint a császár.

jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

fél*

vágtak*

jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nálam még hatott az érzestelenítő, plusz segítettek. Utana meg volt a kórhazi ágyon felül kapaszkodó, húztam magam. Majd latogataskor kint leültem egy sima székre, és en lepődtem meg a legjobban, hogy nem tudtam felállni. Ketten segitettek fel. Szoval nekem kb. a 3. felülés hagyott mély nyomokat.
jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!