Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az elso felkeles a...

Milyen az elso felkeles a csaszar utan?

Figyelt kérdés
Tenyleg az a legrosszabb?Csaszarom lesz 3 het mulva es probalok felkeszulni a legrosszabb reszekre lelkileg.
2016. jan. 7. 22:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlen! De ha engeded, hogy a nővérkék diktálják az egyébként nem túl barátságos tempót, akkor hamar túlleszel rajta. Két császárom volt, az elsőnél szabályosan rossz esett, hogy úgy hajtott a nővérke a felkeléssel, mintha randija lett volna, a másodiknál viszont kértem is, hogy ne bánjanak velem kesztyűs kézzel. És nagyon hamar fel is épültem. Ne hagyd el magad, ennyi a titok! Jó egészséget!
2016. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Tömören? Szar. Kb. mintha szét akarnál szakadni, de napról-napra jobb lesz. Nekem fekvésből ülésbe felkínlódni magam volt a legrosszabb meg ugyanígy vissza.
2016. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Es a fajdalomcsillapitoval azert el lehet viselni?
2016. jan. 7. 23:02
 4/24 anonim ***** válasza:

Nyilván el lehet viselni :). Arra vigyázz,h az érzéstelenítés miatt ne emeld a fejed a műtét után és igyál sokat (sportkupakos mentes víz), mert azoknak megy nagyon nehezen, akik szédülnek.

Amúgy igen fáj, de rövid ideig tartó fájdalom. Nekem régebben voltak vesegörcseim... 100szor inkább a császár utáni felkelés.

2016. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén én már nem emlékszem hogy kaptam-e vagy adtak-e maguktól. A műtét EDA-val ment éjszaka, reggel már ugrasztottak ki az ágyból hogy tolnak le a gyermekágyas részlegre, talán akkor adhattak valamit, de utána nem kaptam, nem is kértem mondjuk.
2016. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
El lehet viselni, kibírták már egy páran, de valóban brutálisan fáj. A mellettem lévő anyukát velem egyszerre próbálták felülteni és neki nem sikerült akkor. Úgy emlékszem, hogy az a felülés volt a legrosszabb, de a következő néhány sem volt sokkal jobb.
2016. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szörnyen rossz volt, nekem a könnyem is kijött, ugyanakkor napról napra könnyebb lett. Fájdalomcsillapítás: amikor kiment a spinális érzéstelenítés hatása, akkor kaptam az infúzióba fájdalomcsillapítót, az hatásos volt. Viszont amikortól fel lehetett kelni, onnantól elég visszafogottan mehetett csak a fájdalomcsillapítás a szoptatás miatt, azt hiszem, napi 2-3 szem panadol volt az adag.
2016. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nagyon,nagyon gyilkos,vagy még annál is rosszabb.Míg a szomszéd csaj már másnap a folyosón sétálgatott,addig és egy lépést nem tudtam egyedül meg tenni.
2016. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Első császárom utáni felkelésnél konkrétan és szó szerint bepisiltem a fájdalomtól, ezt így bevallom. Pedig nekem nagy a fájdalomküszöböm.


Második császárom után egyedül felültem és felkeltem, sokkal jobb volt, de szédültem mint állat, a zuhanyzás már nem ment.


Szerintem sokkal könnyebb akkor, ha az ember eleve rákészül a műtétre. Nekem az első sürgősségi volt, eleve éhes és fáradt voltam, a műtét után is épp ezért gyengébb. A második programcsászár volt, és vettem be hegyi árnikát (arnica montana), szerintem az is sokat segített.

2016. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%

Angliaban szultem caszarral, itt nem kell fekudni napokat utana, 5 oraval kesobb ahogy kiment az erzestelenito hatasa fel kellett kelni, egyaltalan nem volt veszes. 5 oraval csaszar utan egyedul mentem wcre es setaltam.

Nem kell nyavajogni. Masnap mentem haza mintha mi sem tortent volna.

1 hetig kellett fajdalomcsillapitot szedni, ott irtak fel.

2016. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!