Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az elso felkeles a...

Milyen az elso felkeles a csaszar utan?

Figyelt kérdés
Tenyleg az a legrosszabb?Csaszarom lesz 3 het mulva es probalok felkeszulni a legrosszabb reszekre lelkileg.
2016. jan. 7. 22:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
En vagyok aki nemetben szult, nekem az egesz csaszarmetszesben a legrosszabb az volt, amikor a mutet utan jottek folyton nyomkodni a hasam, hogy kikojjon alul a cucc, na az fajt. Nekem rosszabb volt sokkal mint a felkeles.
2016. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

12 es 20 as vagyok. Utolsonak igaza van

Na az faj... a felkeles nem igazan. Felkelsz. Kiegyenesedsz. Jarsz. 5 percig volt nekem kellemetlen. Ne felj nem olyan szornyu mint gondolod

2016. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast! Nagyon orulok, remekem igy lesz!
2016. jan. 9. 12:30
 24/24 anonim ***** válasza:
54%

Az Angliaban szult vagyok.

Nekem nem nyomkodtak utana a hasam. Mint ortam a felkeles sem volt rossz, egy ami rossz volt az elso par pisiles. Delben volt a csaszar, 5 kor kiszedtek a katetert mikor felkeltem, es utana masnap reggelig nehezen ment a pisiles, ereztem, hogy kell - de nem jott csak nehezen. Na, nekem ez volt a legrosszabb.

2016. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!