Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az elso felkeles a...

Milyen az elso felkeles a csaszar utan?

Figyelt kérdés
Tenyleg az a legrosszabb?Csaszarom lesz 3 het mulva es probalok felkeszulni a legrosszabb reszekre lelkileg.
2016. jan. 7. 22:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Fáj persze, de csak első nap. Utána nem is kértem fájdalomcsillapítót. Kaptam egy kötelet, ami az ágy végéhez volt kötve, azzal húztam fel magam...persze segített a nővér. Éjjel 11 után toltak a szobába, reggel 5-6 között már fel kellett âllni, és menni zuhanyozni.
2016. jan. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Januar 1en szültem toxemia miatt csaszarral. Feltem tole de egyaltalan nem volt veszes. Mutet utan jottek hogy tusoljak le es kivettek a katetert. Csodalkoztak hogy hogy szaladok... nekem nem volt veszes.
2016. jan. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Rossz, kellemetlen, de azért nem a világ vége. Ahogy előttem leírták, napról napra tényleg egyre jobb. Nem szabad elhagyni magad.
2016. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz volt,de csak azért mert nem tudtam,hogy mire számíthatok és ekkora fájdalomra nem gondoltam. Második császárnál már felkészültem, tudtam mi vár rám és sokkal könnyebb volt,mintha nem is fájt volna annyira.
2016. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Oktoberben volt csaszarom Nemetorszagban. Attol is fugg hogy melyik fajta csaszarmetszest hajtsak vegre, nekem Misgav-Ladach fele, ez a kimeletesebb. Feltem a felkelestol de egyaltalan nem volt veszes a fajdalom csak a szedules.
2016. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Fájdalmas és nehéz. Nekem az elsőnél jó darabig eltartott, nagyon megszenvedtem vele. A másodiknál jóval könnyebben ment. Ne stresszelj, túl kell esni rajta.
2016. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Fájdalmas, nekem olyan erősen égető érzés volt, de nem kibírhatatlan. Összeszorítod a fogad é csinálod amit mond a nővér, szülésznő és akkor minden kibírható.


Fájdalomcsillapítás ilyenkor már nincs, a szoptatás miatt nem adnak!

2016. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő után adtak. Az elsőnél azt hittem, nem szabad, ezért nem kértem, csak 2 nap múlva, amikor az orvosom szólt.
2016. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mit adtak? Emlékszel rá?
2016. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem a Mav korhazban donalgint adtak.
2016. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!