Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár tipp császármetszés...

Pár tipp császármetszés utánra a gyors hatékony gyógyulásért?

Figyelt kérdés
3napja volt a császármetszésem,eléggé fáj bár próbálok minél többet mozogni.Széklet még nem volt,nem is tudom mit ehetek pontosan ilyenkor.A babám anyatejes(nem tudom ez változtat-e valamin)szellentések vannak már az első naptól,hallom a gyomrom is tevékenykedik.

jún. 22. 19:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
9# nekem például nem ment a fekve szoptatás..sokszor bufiztettem hosszú ideig sétálgatva, stb..ki mennyit bír. De mindenesetre senki nem fekszik hetekig.
jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8%
10# amúgy nem vagyok felháborodva, csak nem értek egyet, és gondoltam, le merem írni, de bocs.😅
jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
A hosszú ideig sétálgattam az kb 2×3 méter oda-vissza 10x? Mert mondom az újszülőtt ellátása nem mozgás.
jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%
13# ezt mondd annak, akinek 0-24ben ordító újszülöttje van pl. :D igaz, az enyém egy kis Buddha volt, de így is volt teendőm bőven. Nagyon csúnyán itelkezel.
jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Ítélkezik a tököm, nehogy már besértődj. De az, hogy ringatod az újszülőttet nem rendes mozgás. Ezen mit kell besértődni?
jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyógytorna gyakorlatok direkt úgy lettek összerakva, hogy a megfelelő izmokat mozgassák át. Lábnyújtások, csípődöntés, csípőemelés, karlendítés. Ezeket nem végzi az ember egy csecsemő ellátásakor. Viszont görnyedve ül szoptatáskor, behajol a pelenkázóasztal fölé. Ezek pont nem hasznos mozdulatok a császárok sebre nézve.
jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!