Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen volt a szülése?

Kinek milyen volt a szülése?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok első baba kicsit félek a szüléstől hogy nagyon fájni fog :D már minden ízületem fáj főleg a szemérem Csont az borzalmasan... 36hetes vagyok
2022. jan. 22. 20:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Bár még jómagam nem szültem, de hidd el teljesen más minden egyes szülés és a hozzáállás nagyon nagyon sokat számít. Persze a sok "nem túl pozitív hozzáállású" szülő nőt is meg kell és meg lehet érteni, akik már a szülésre hulla fáradtan érkeznek és/vagy pl egy nehéz terhességük volt. Szülésznőként én magam is félek a szüléstől, de tudom és hiszem, hogy képes vagyok rá, ahogyan nagyon sokan mások is. Bízom a testemben és igyekszem felkészülni arra, hogy fájdalmas lesz, de túl leszünk rajta és családdá válunk. Őszintén én alig várom, hogy a másik oldalt is megtapasztalhassam és ezáltal majd a munkámban is még empatikusabban, figyelmesebben és több saját tapasztalattal segíthessem a szülő nőket majd. Könnyű és pozitív élményű szülést neked!
2022. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21. Bárcsak minden szülésznő ilyen lenne. Sok sikert a munkádhoz és később majd a babádhoz! :)
2022. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló, azt hittem, én válaszoltam ezt, míg meg nem láttam, h neked 2 szülés volt. Nekem csak 1, de ugyanígy elfogadtam, h a szülés az fáj, ilyen műfaj és ugyanúgy azt a könyvet olvastam. Lehet "segített" az elfogadásban, h előre tudtam, ahol szülni fogok, ott nincs eda, személyzeti hiány miatt, szóval nem lesz csillapítás, ki kell bírni. El tudtam ezt fogadni és jó, h nagyon fájt valóban, de tudtam, h ennek értelme van, így működünk... És jó élmény maradt. És hihetetlen tényleg, h amint kinn van a baba, azonnal elvágják a fájdalmat, hiába volt gátmetszés és repedés is...
2022. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!