Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, aki tudja,...

Létezik olyan, aki tudja, hogy a jógától volt "könnyebb" a szülése?

Figyelt kérdés
A csapból is ez folyik most, hogy jógázz terhesen, mert könnyebb dolgod lesz. Van egyáltalán ilyen köztetek, akinél köze lehetett a kettőnek egymáshoz? Tudom, ezer dolog miatt lehet könnyű v épp nehéz..ti láttok ebben realitást?
2021. júl. 29. 19:10
 1/5 Metionin ***** válasza:
79%
Hát hozzánk járt egy nő ilyen céllal, azt nem tudom hogy milyen szülése volt végül de szétszakadt a hasizma. Nem tudni, jóga nélkül mennyivel járt volna rosszabbul ha egyáltalán rosszabbul járt volna.
2021. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én nem jógáztam, sőt nem is sportoltam, mondjuk jó kondiban voltam, könnyű szülésem volt. Marhaság, ne dőlj be, attól függ milyen a csontozatod. Esetleg a kondi számít, hogy nem dőlsz ki teljesen a tolófájásoktól. Engem az a pár tolás meg az előtte lévő pár óra vajúdás megviselt, nem tudom más hogy csinálja 10-20 órákig..
2021. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden szülés más, így nem lehet megállapítani. Ha valaki kétszer szül, lehet, hogy az egyik könnyen megy, a másik szenvedve. Ha elmész jógázni, úgy se tudod meg, hogy jóga nélkül nehezebb lett volna. Nincs mihez viszonyítani. De egy biztos. Ha babavárás altt mozogsz valamit, az a testedre és a lelkedre is pozitív hatással van. Menj el, próbáld ki, ha tetszik, járj! De a szülés lutri lesz.
2021. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél a 20. héttől jógáztam. Indított, burokrepesztéses, 3 órás szülésem volt.

A másodiknál nem jógáztam. Magától induló, 2.5 órás szülésem volt.

Nekem a jógán tanult légzőgyakorlatok segítettek, de azt mindkettőnél alkalmaztam. Szerintem is főleg alkati dolog, hogy kinek milyen a szülése.

2021. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
alkatol,genetikátol tágulástol függ,szülsézfelkészitőgyakorlaton amit tanulsz,kondidtol
2021. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!