Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elmesélné akinek nem szokványo...

Gyak.kérd. kérdése:

Elmesélné akinek nem szokványos módon indult a szülése,vajúdása?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy nem a megszokott jelekkel indult a vajúdás mint pl a magzatvíz elfolyásával vagy szabályos görcsökkel

#Nem szokványos vajúdás
2021. okt. 31. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a kontrakciókkal vagy a magzatvízzel indul, akkor indítják, ami megintcsak ezekhez köthető. Hogy gondolod máshogy?
2021. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Mi más van még?
2021. nov. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz?
2021. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem vérzéssel indult. Császár lett a vége.
2021. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyamatos görcs volt, megállás nélkül. Az nst 4 perceseket mért, én folyamatosan éreztem.


Második gyermeknél már nem így volt, ott rendszeres 5 percesekkel kezdődött

2021. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalan nem volt rendszeres,ha ez szamit valamit. Gyerekagyra raktak eloszor,mondvan meg nem lesz ma baba. Onnan 1-5-2-10-1-4 perces fajasokkal indultam le szulni,2 ora mulva kezembe volt a fiam.
2021. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szülesznő vagyok, volt olyan kismamám, akinek a belső combja fájt csak, be se akart jönni vizsgálatra. A férje csak behozta, és 6 ujjnyira ki volt tágulva...

Se magzatvíz nem ment el, se nem érzett hasi görcsöt (pedig a gép mutatta).

2021. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
lábfájdalom,görcsök,hasmenés,tágulásos vérzés,
2021. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!