Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ilyen helyzetben lehet megoldás?

Ilyen helyzetben lehet megoldás?

Figyelt kérdés

Első terhességem, és a gondolattal nem tudok megbékélni. Olvastam már pár kérdést a szoptatásról. De így 8 hónaposan még mindig idegen, talán nem is idegen hanem gusztustalan dolog legalábbis számomra. Mi lesz így?

Tudom darázsfészekbe nyúltam, de vitát nem akarok.

Egyszerűen a hideg futkos rajtam ha rá gondolok. És nem akarom.


2010. ápr. 20. 13:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Ha eljön az idő ,amikor majd látod sírni a gyermeked ,és tudod hogy meg kell etetned,ösztönösen mellre fogod tenni(ami persze nem könnyű dolog)és onastól kezdve a legcsodálatosabb dolog lesz majd a világon,az amit addig gusztustalannak találtál!!
2010. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát, pedig kifizetődő (1 doboz tápi 3-4000forint), mindig kéznél van, nem kell melegítgetni, steril, ellenanyagokat tartalmaz (ami 3 hónapos koráig nagyon jó ok a szoptatásra, mert azután alakul ki a pici immunrendszere)... na meg olyan jó érezni hogy a pici a cicid közelségében békésen cuppog és eszik :)
2010. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom, tegnap beszélgettem erről a férjemmel és 3 perc után sírva fakadtam a gondolattól.

Nem hiszti!!.

2010. ápr. 20. 13:16
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

Hát...


Felfoghatatlan, miért tartod gusztustalannak. Az orális vagy az anális szex nem gusztustalan, a csókolózás sem, hogy a babád a testeden belül BELŐLED táplálkozik, az sem gusztustalan, hogy a hüvelyeden jön ki, az sem, de hogy a testeden kívül szintén BELŐLED táplálkozik, az már igen? Hogyis van ez?


Vagy csak a melled alakját félted?


Kész szerencse, hogy a nők többsége nem így gondolkozik, mert akkor az emberiség bőven kihalt volna, még mielőtt feltalálták volna a tápszert. :-(

2010. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
kis terhes vagy még! Ahogy látni fogod a babád és először keresi majd a melledet , teljesen máshogy fogod látni/érezni ezt a dolgot!:)
2010. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az hogy maga a mellemen valaki cuppogjon. Az gusztustalan, maga az anyatej nem. Akkor nem /volt gusztustalan amikor bennem van/volt.
2010. ápr. 20. 13:18
 7/27 A kérdező kommentje:
A környezetemben pár kismamának is ilyen gondja van.
2010. ápr. 20. 13:19
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Akkor fejd le, és add neki üvegből. Nehogy már a gyermekedet azért foszd meg az anyatejtől, mert neked gusztustalan a szoptatás!
2010. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Azért is írtam ki az előbb hogy nem hiszti mert nagyon sok nő azt gondolja hogy ez csak HISZTI. ÉS nem segítenek tanácsokkal minket. Inkább leszólnak. De mint mondtam nem vitát akarok. Csak tanácsot.
2010. ápr. 20. 13:26
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

"A környezetemben pár kismamának is ilyen gondja van." Ezt hallva felmegy bennem a pumpa. Mégis hol nőttek fel ezek a nők, milyen hatások érték őket, hogy szexelni nem gusztustalan, szoptatni meg igen?


Valami nagyon nem stimmel ott a fejekben. Milyen világ van, hogy ennyire felborult a természet rendje? Még mit jelent az a fogalom, hogy "nő"? Festett körmöt és körömcipőt, szolizott bőrt meg lapos hasat? Sajnos sok esetben csak ennyit. :-((((( A szülésnél, szoptatásnál nőiesebb dolgot el se tudok képzelni. Egyes nők meg kapálóznak, hogy nehogy gyerekük legyen, nehogy hüvelyi szülésük legyen, nehogy szoptatni kelljen... :-(


A gyerekedet is arra fogod nevelni, hogy a szoptatás undorító dolog?

2010. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!