Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a megoldás újszülött...

Mi lehet a megoldás újszülött altatásánál ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Eszik rendesen kb 20 percig, majd elalszik, büfiztetés közben is. Lerakom a kiságyába, felébred, és jelzi, hogy még éhes, újra szoptatom, és akkor is normálisan eszik még egy adagot, de minden ugyanúgy ismétlődik. Hogyan tartsam szoptatás közben ébren? Vagy az lenne jó, hogy ha egyszer lerakom, ne vegyem fel?
2010. aug. 12. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. a fülét szokták símogatni, hogy felébredjen. Majd csak beáll. Ezt a kezdeti időt túl kell élni. Gondolom sír, de nem lehet hogy fáj a hasa? Ha sűrűn eszik, attól is fájhat a hasa. És ha csak kicsit kézben van, attól nem nyugszik meg? Biztos éhes? Ha éhes, olyan köhögősen szoktak sírni.
2010. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Finoman simogasd, maszírozd a mellkasát. A kórházban tudnak elég drasztikusak is lenni:-)

Amúgy hányszor ébred ? Mert nem jó, ha ehhez szokik hozzá. Ha igazán éhes lenne, enne, nem aludna el.

Jön rendesen a tejed? VAn elég?

2010. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

20 percnél tovább nem jó szopiztatni. Én a pofiját piszkálom, úgy szinte félálomban is szopizik.

2 napja nekem is csinálta hogy letettem újra kért enni(mérem így tudom követni, hogy eszik-e). Próbáltam kivárni a minimális 2 órát, szopizás után ha újra kért babavizet adtam, szerencsére 1 nap alatt helyreállt a "rend".

4 hetes baba mamája

2010. aug. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mit jelent, hogy normálisan eszik? Megeszik egy teljes adagot? Ha lehet, szopizás után mérd le! Ha bealszik szopizás közben, fel kell ébreszteni, a nyakánál a tarkójánál lehet kicsit csipkedni. Na nem kell drasztikusan, de azért érezze, hogy felébredjen. A súly szerinti adagot kellene nagyjából megennie. Ha ennek ellenére felébred, próbálj meg neki cumit
2010. aug. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szóval...cumit adni, mert lehet, hogy csak szopási inger miatt kell ismét a cici.

Ha nem koraszülött, nem kis súllyal született, állítólag legalább 2-3 órát ki kellene bírnia egy rendes adaggal. Az nem jó, ha nem veszed fel, sírni nem szabad hagyni, legalább is én sosem hagytam.

2010. aug. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van tejem, mert van, amikor nagy adagot eszik egy ciciből. Nem hiszem, hogy fájna a hasa, mert kézben nem sír, csak lerakva kezdi el. Szerencsére csak kb két etetésnél van ez minden nap. Ilyenkor kézben elalszik, de letéve meg nem bír elaludni
2010. aug. 16. 22:03
 7/7 A kérdező kommentje:
vizet én is próbáltam, de nem nagyon fogadja el se a cumisüveget, se a vizet. Csak a cici jó :)
2010. aug. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!