Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most hagyott el a fiam apja.7...

Most hagyott el a fiam apja.7 hónapos a fiam és még szopizik 4 óránként! De most annyira kivagyok idegileg hogy rá szeretnék gyujtani! Nagyon ártok vele a fiamnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 17:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10:57 vagyok, igen írtad is a kérdésben, csak valahogy figyelmen kívül hagytam. azt tanácsolom, hogy majd akkor légy igazán erős, amikor megy kaparni az ajtót, hogy visszakönyörögje magát.
2009. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! De szerintetek mit akar 1 32 éves nő akinek van 1 13 éves fia... mit akarhat egy 23 éves fiútol?
2009. okt. 1. 13:09
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

egy marha a férjed.

annak a r.bancnak tetszik, hogy fiatal, ennyi. mocskos szemétláda, hogy tönkretesz egy családot!!!!!

az én férjem is el akart hagyni egy 8 évvel idősebb r.banc miatt (nekünk is van babánk), tudom, mit érzel.

remélem, az ilyen emberek, megkapják a méltó büntetésüket!!!

2009. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezt én sose fogom megérteni, épp most volt a baráti társaságunkban egy ilyen szitu.

A barátnőm szép, csinos, fiatal, pici babájuk van és akkor a csávó egy ilyen 35 éves (szintén gyerekes) nőci hálójába került, se lát se hall, mindenét eladta, együtt vettek hitelre házat az új nővel stb.stb.

Én azt nem értem hogyan képes egy nő aki ANYA is egyben rámászni a más férjére????

Én ha baromira ki lennék éhezve és száz éve nem volt partnerem, akkor se vennék el egy férfit a családjától főleg ahol ilyen pici a baba...:((((

Azt a nőt kéne falhoz állítani de gyorsan :(

Sok sok erőt neked, nagyon sajnállak de tiszta szívből :((

És egy két cigi ide vagy oda nem fog megártani momentán.

2009. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
OFF, de nem a nő hagyta el a kisbabás párját...Apucit kellene a falhoz állítani.
2009. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A nő meg gondolom nem is tudott róla hogy a hapsinak gyereke van, mi? :)

Pont ezért nem mennék bele semmi ilyenbe, mert ANYAKÉNT tartanám pofátlanságnak amit csinálok, az mindegy hogy a pasi közben egy áldott jó ember vagy pedig maga az ördög.


Előző voltam.

2009. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!

1-2 szál cigivel nem ártasz a babának alkalomszerűen, de szertintem nem ez a fő gond, hanem az, hogy rá/vissza fogsz szokni és akkor már rendszeresen fogod szívni.

Látom mennyire nehéz élethelyzetben vagy, ne tetézd meg azzal (sem magadnak, sem a gyereknek) , hogy rászoksz a cigire.

Egy volt dohányos :)

2009. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

1-2szállal szerintem nem ártasz neki.Sajnállak hogy ez történt veled.Ne idegeskedj,ezzel magadnak és a babádnak ártasz.Többet ne foglalkozz a babád apukájával.

2009. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
DE durva...micsoda palik vannak...gyújtsál rá..ez a sok tiltás a szoptatás alatt,már ettől kikészül az ember,a babádat attól még úgyanúgy szereted....légy erős,te vagy neki a biztonság....
2009. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ekkora tetűt!!! Ilyen k.csög miatt még ártanál az egészségeteknek is?! Nem mondom, hogy akkora bűnt követsz el, de ha erőt akarsz meríteni, hogy ne gyújts rá, gondolj arra, hogy akkora egy g.ciláda ez a pasi, hogy nem érdemli meg, hogy rágyújts miatta! Ne engedd, hogy lehúzzon a gödörbe! Te f@sza csaj vagy és egyedül tartod a válladon a családodat. Az meg egy pondró, és örülj, hogy kiismerted. Fúj!

Drukkolok neked!! Persze inkább szívd el, minthogy belerokkanj a bánatba!

2009. okt. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!