Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vérzik az aranyerem, ki...

Vérzik az aranyerem, ki vagyok teljesen idegileg töle, mit egyek hogy menjen a hasam, de ugy hogy 3 hete szültem és szoptatok?

Figyelt kérdés
És mit lehet tornázni hogy ne menjen el a tejcsi? Attol talán ha beindulna a bél mozgás tudnék jol kakálni.
2008. jún. 16. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Schüssler só a patikából: calcium fluoratum D6 DHU (óránként 1 tabletta)Nincs káros mellékhatása se rád, se a babára. De van más homeopátiás szer is, kérdezz rá a patikában!
2008. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kamillatea is hashajtóhatású egy kicsit.... Talán segít!



Dia

2008. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aranyérpanaszok ellen pedig a szinte bárhol megtalálható keserű paprikafüvet ajánlom, ezt te is találsz bárhol, ha összeturmixolod és bekened vele a kényes részeket tuti segíteni fog, és a panaszok el fognak tűnni!
2008. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok és nekem is nagyon csúnyán kijött az aranyerem. Már én is mindent kipróbáltam székrekedésre, de nekem EDDIG semmi nem vált be. Bioboltban lehet kapni mezei katángot abból éhgyomorra megiszok egy pohárral és még egésznap úgy kb. 1 litert és így egy nap többször is tudok menni wc-re. Nekem ez vált be a legjobban! Próbáld ki remélem Neked is beválik.
2008. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Azt hallottam hogy egy vattát áztas kamilla teába és tedd be két gézlap közé és így fagyaszd le. Ezzel "borogasd" a problémás részt. Állítólag nagyon jó. Bár ez csak a sebre jó, hasmenést nem csinál, de azért próbáld ki. Üdv. 33 hetes kismami
2008. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ez volt a bajom és a védőnő ajánlotta a Duphalac nevű gygóygszert amit a babáknak is adnak.Nekembe vált.Nem nagy összeg és kb 2 óra múlva hatott.
2008. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha meg birod inni az almaecetet, az a legjobb! Egy pohár vízbe rakj 2 evőkanálnyit, és idd meg. Naponta lehet többször is. Nagyon jól segíti az emésztést, és az anyagcserét is gyorsítja. Csak jó hatásai vannak! Vérző aranyérre pedig csinálj langyos kamillás ülőfürdőt, naponta többször ülj bele. A Hemorid kenőcs is nagyon jó, mentholos, és tök jól hűsít.

Jobbulást: egy két gyerekes ápolónő

2008. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!