Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek hogy viselkedik most a...

Kinek hogy viselkedik most a 3 hónapos gyereke? Az én fiam nagyon nyugtalan és sokat sír! Már nagyon kivagyok idegileg, mert nem tudom megnyugtatni!

Figyelt kérdés
Rágja az öklét, folyik a nyála!! Voltunk dokinál de azt mondta hogy semmi baja még a foga sem jön neki! már 1 hete ezt csinálja
2009. máj. 21. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Probàld elterelni a figyelmét szines ,föleg piros jàtékkal,csörgövel,beszélj hozzà sokat,vidd a levegöre egész délutànokra.

Ne aggodj ez valoszinü természetes jelenség.

A legjobb ha mindig lekötöd a figyelmét valamivel.

2009. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én probálom lekötni őt de csak 1 darabig van el a játékokkal aztán elkezd üvölteni meg sírni:(
2009. máj. 21. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó baba, most alszik 10 óta, este leteszem, csak reggel kel. Jól elvan,jtszik a szőnyegen ha nyüszi van akkor énekelek neki,meg mesélek. Lehet jön a front, és azt érzi.
2009. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah és nekem is rágja az öklét meg mindent ami a szájához kerül :)
2009. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem holnap lesz 3 hós a babám. Nálunk sincs panasz, kaja után jól el van egy darabig, utána uncsi és én is odafekszem és beszélgetés és éneklés. Nekem is rágcsikál mindent ami a szája elé kerül, ez főként az ökle és sajnos rátalált a hüvelyk újjára. Azzal jól el van, nem győzöm kivenni a szájából, nem szeretném ha újj szopós baba lenne :( szóval az estét átalussza a délelőttöt is és du 2-től este 10-ig fent van, úgy hogy nekem is van mit szórakoztatnom :) de szerencsére érdeklődő. Már a kezét is felfedezte. Én is csak azt tudom tanácsolni, minél színesebb dolgot mutass neki és mesélj, nálam bevált. Figyelmesen hallgatja. Még a pelenkát is szívesen nézi mikor pelusozás előtt mutogatom neki és mesélek róla :)
2009. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!