Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fürdetés után már 1 hete...

Fürdetés után már 1 hete cirkusz van a szoptatással, ordit, ideges, nem akarja bekapni, alig tudom megnyugtatni! Kis teát kap pohárból, elalszik, majd egy óra múlva már kéri, és gyönyörüen szopik, éjjel-nappal 2-3 óránként. A fürdés után miért nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl fáradt,és nem birja kivárni még azt se hogy bekapja.nálunk is ez van.
2010. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon fáradt.. Fürdés előtt 2 óráva szopizzon és próbáld meg az alvási időt is úgy beállítani, hogy fürdés előtt kb. 2 órával kelljen fel.


:)) nyugi!

2010. jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Nem kell számolgatnod az órákat vagy újra kitalálnod a napirendet - lehet, hogy az is elég, ha egyszerűen délután-este gyakrabban szoptatod ill. fürdés előtt (is) mellre teszed.

Mi hónapokig azt játszottuk, hogy fürdés után (nagyon éhesen és álmosan) rövid szopi után bealudtunk, majd 1 óra múlva újra keltünk enni, és egyszer hajnaltájt is. Eltartott egy ideig, mire utána olvastam és megértettem az összefüggéseket, és hogy füri előtt kéne (többször) szopizni, hogy ne legyen több repetázás. Nem is lett. :)

2010. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!