Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most hagyott el a fiam apja.7...

Most hagyott el a fiam apja.7 hónapos a fiam és még szopizik 4 óránként! De most annyira kivagyok idegileg hogy rá szeretnék gyujtani! Nagyon ártok vele a fiamnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
-2 szállal nem ártasz neki, ha ideges vagy az sokkal többet, mert észreveszi rajtad, és ő is olyan lelki állapotba kerülhet!Szóval szerintem gyújts rá.Én ezt mondom, pedig én sosem dohányoztam!
2009. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bibi05 ***** válasza:
84%
Állítólag, a nikotin a tejben is kimutatható, szerintem rágyújthatsz de inkább szoptatás után, akkor a következő szoptatásig "kimegy" az anyatejből. Szerintem.
2009. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bibi05 ***** válasza:

17:46-os vagyok

Anyit tennék még hozzá, hogy 1-2 szállal szerintem nem ártasz neki szoptatás előtt sem szerintem. Csak az elöbb nem mertem leírni.:)

2009. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
78%
tesómnak a védőnő azt tanácsolta mikor terhes volt,h ne szokjon le a gyerek miatt,mert azzal többet árt a gyereknek mintha csak napi 1-3 szálat szív el. Végig dohányozta így a terhességét,és majdnem 2 évig még teje is volt. persze akkor is dohányzott,mert a védőnő azt mondta h ha hirtelen abba hagyja,akor ő nikotin hiéányos lesz,ezáltal lehet h kevesebb lesz a teje,és a baba is megéárzi h az anyja szervezetéből vmi hiányzik
2009. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat aranyosak vagytok! A fiam apja megcsalt elhagyott és még csunyán is beszél velem :(
2009. szept. 30. 18:23
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
sok erőt neked.
2009. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszönöm most szükségem lesz rá :(
2009. szept. 30. 18:50
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

én nagy dohányos vagyok, de terhesség meg szoptatás alatt nem szívtam egy szálat sem, úgy, ahogy te. de ha ilyen lelki törést szenvedtem volna, nekem is ez lenne az első. amióta nem szoptatom, újra rá is gyújtottam, persze nem ezért, hanem azért mert hiányzott.

de teljesen megértelek. többet ne szívj el, mint egy két szál, mert utána jön a következő és a következő, de 2 szálat kapásból elszívnék én is, egymás után. mennyi idős a babád? szegénykéim....

2009. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7 hónapos a fiam :( És az a legszebb hogy 10 évvel idősebb tölle a nő és őt választotta nem minket! Pedig most lenne rá a legnagyobb szükségem :(
2009. okt. 1. 11:39
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Majd megbánja..... nem érdemel meg titeket... tudom, hogy most iszonyú nehéz, de a baba miatt légy erős.:)
2009. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!