Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan éltétek meg, hogy a...

Hogyan éltétek meg, hogy a babátok leszokott a ciciről? Nekünk ez a második cicimentes nap és én teljesen magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
Hát igen, mivel mindenből problémát csináltok. Mindigis tudtátok hogy nem fog 18 éves koráig szopni... Ahelyett hogy élveznétek a gyereket. De ehelyett inkább jaj túl gyorsan nő, tűl lassan nő, nem úgy fejlődik ahogy a könyvben van írva, túl sokat eszik, túl keveset eszik, túl sokat alszik, túl keveset alszik, belehal ha mássval egy óráig, jaj ez jaj az... Tudom ez vele jár, csak szerintem lehet ellene küzdeni. Nem szükséges túl aggódónak lenni, mert használ valamit? Tele van ilyen kérdésekkel az oldal, pedig nem olyan fontosak és emlékszem, hogy ez is megkérdezték párszor. Ilyenekről akkor kell beszélni amikor találkozol egy anyával, vagy kismamafórumon. Akinek igazi gondja van annak már nem is látszódik a kérdése...
2009. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Ez jellemző! Én is feltettem ezt a kérdést pár hónappal ezelőtt, nagyjából én is csak fikázó válaszokat kaptam. Pedig igenis trauma, hiszen minden nő imád összebújni a babával. És sajnos az enyém nem hízelgős egyáltalán, szinte sosem hagyja magát szeretgetni. Úgyhogy nagyon hiányzik nekem is. A férjem vigasztalgat, hogy akkor bújjak össze inkább vele. Na, neki ez még külön jól is jön.

Aki lefikáz le merem fogadni, hogy soha nem szoptatott egy napot sem.

2009. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha jól neveled a gyereked, akkor mindig szeret majd hozzád bújni... És ha gyereket szülsz akkor ezt bizony el kell ofgadni... Az micsoda szentségtörés hogy a férjed is szeretné! Hűha... Ha gyerek van akkor a férj már nem is számít? Tele van minden ilyen kérdésekkel. Akiknek valódi problémájuk van azokat meg lenyomják. Értelmes kérdésre értlemes válasz is jön. Lehetsz ezért szomorú, de ezért még nem kell ide írni...
2009. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Ezt még nem hallottam, hogy a neveléstől függ, hogy a gyerek hízelgős lesz-e vagy sem. Akkor felvilágosítanál, mit rontottam el? Még mielőtt feltételeznéd, nem szoktam verni. Jobb, ha tudod, hogy minden gyerek más, és már az első nap megmutatkozik a veleszületett jellemük.

Egyébként a férjemmel amúgy is tartjuk a kapcsolatot, ő csak vigasztalni akart. Mekkora parasztok vannak itt!!!!

2009. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a hízelgés nem jó dolog... Ha neked az kell... Azt mondtam ha rendesen neveled és nem elijeszted magadtól akkor nagykorában és mindig vevő lesz egy ölésre és bizalmas lesz veled...
2009. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!