Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan éltétek meg, hogy a...

Hogyan éltétek meg, hogy a babátok leszokott a ciciről? Nekünk ez a második cicimentes nap és én teljesen magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Az enyém 3,5 hónaposan "választotta le magát", annyira nem volt tejem, hogy már csak üvöltött a cicin szegénykém. Ja, és már 3 hónaposan se nagyon volt, de én erőltettem, hogy majd lesz, ha nem hagyom elapadni. Hát nem jött be. Nagyon rosszul éreztem magam utána legalább két hétig. De mára már elmúlt a rossz érzés, mert jó étvággyal eszi a tápszert is, és jó nagy, boldog, vigyorgós, kiegyensúlyozott, és főleg egészséges 9 hónapos! :)


Tiéd mennyi idős?

2009. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Talán nem kéne már gyerekkorábana cigire szoktatni!! Nem csoda, hogy nem akarja, egy kisgyereknek még nagyon káros a cigi!!! (Másnak is, egyébként) Addig is, szégyelljétek magatokat, amiért rászoktattátok! Emiatt vagy magad alatt? Micsoda szülők vannak!
2009. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Húúúúú de vicces...
2009. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: 15 hónapos a kislányom.

Második válaszolónak: hol tanultál meg olvasni???? Vagy nem is tudsz????

2009. aug. 29. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Kislányom 9 hónapos korában döntött úgy, hogy felhagy a cicizéssel. Megértelek...én is kivoltam nagyon, sokáig hiányzott!
2009. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4.5 hónapig volt valamennyi tejem, utána már nem :( Szerencsére a babámat nem viselte meg, örült, hogy végre elég a kaja, igy nekem is könnyebb volt. De még mindig összebújunk reggel és este, ugyanúgy magam mellé fektetem, aztán cumisüveg, és simogatom, duruzsolok neki, hogy a testi lelki kontaktus azért meglegyen :)
2009. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Az 1. vagyok. Megértelek, nekem ebben sajnos csak 3,5 hónapig volt részem, és szinte belebetegedtem, mikor vége lett. (magamat okoltam egyfolytában). Neked meg aztán bőven kijutott a jóból, Nálatok ez már olyan régóta megy, hogy szinte az életetek szerves részévé vált. Elhiszem, hogy még nehezebb abbahagyni. De Ő már nagy kislány, és vígasztaljon, hogy ő magát választotta le, a saját akaratából, az enyémnek pedig nem jutott :(


Mostmár más korszak következik, meglátod :)

2009. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. aug. 29. 22:13
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Az anyukák mindenben találnak aggódnivalót, hogy aztán jó depressziósak és idegbajosak lehessenek? Ne aggódj fog még ennél nagyobb trauma érni az életben... Egyszerűen nem értem, hogy miért kell mindenen aggódni és kiborulni... Magatokkal cs*szttek ki...
2009. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem idegbaj, szerintem egyszerüen csak valami csodálatos dolognak a végetérése mindig rossz érzést kelt.

Nekem a fiam egy évesen egyik napról a másikra többé nem is kérte a cicit.

Én egy hétig sírtam szinte minden este miközben ette a tápot.

Akkor biztos idegbajos vagyok nem? :))

Nem hangosan ríttam, csak folyt a könnyem.

Aztán bele kellett törödjek, hogy ennek az időszaknak is vége, amikor ennyire szüksége volt rám, és szinte egy test egy lélek voltunk, de ez az élet rendje.

Nehéz volt, de most várom a kislányunkat, övele még talán lesz esélyem egy darabig szoptatni, aztán több babám úgyse lesz, úgyhogy biztos most jobban megvisel majd ha vége.

Hát én így éltem meg :)

2009. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!