Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet pótolnom kellene?...

Lehet pótolnom kellene? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos több, mint 1 hónapja szenvedünk a tejcsi mennyiségével. Előtte 3-4 óránként evett 1 ciciből és az éjszakát is átaludta. Most 1,5-2 max. 3 óránként eszik tényleg minden nyikra éjjel is min. 1x ébred és két ciciből eszik. Esti etetés kb. 7-10-11ig elhúzódik, mert bealszik a cicin lerakom, felsír újból megetetem és ez megy egész este. Tegnap este adtam már neki 60 ml leolvasztott anyatejet este fél 11kor és simán megette (szerintem még evett is volna) és aztán aludt be rendesen. Lehet pótolnom kelle neki ez megy már egy hónapja, fejtem, teát ittam már mindent csináltam de nem lett több tejem :(
2011. júl. 31. 07:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha bukott, akkor tuti jóllakott!!! Ezért ne aggódj. :)

Lehet, hogy nyugtatja a cici és azért kéri, vagy fáj a poci (bár 4 hósan nem szokott, de van rá pl.), de nem valószínű, hogy éhes. Ezt a bukásra alapozom.

2011. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A kézrágás az jelentheti, hogy viszket az ínye, talán fáj is.
2011. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Na egész du-án óránként cicit kért, persze már sokat sírt úgyhogy adtam neki lefejt tejet. Be is vágott n100at úgyhogy tényleg éhes volt ezek szerint és tényleg nem elég már a tejem, ja és előtte cicizett is.
2011. júl. 31. 18:27
 24/26 anonim ***** válasza:

Vagy, mivel pont Te említetted a cumizavart ( [link] akár az is lehet. Könnyen lehet, hogy lusti, hisz a cumiból ugye dől a cucc megerőltetés nélkül. Amíg Te akármilyen picit tudsz fejni a ciciből, addig a baba sokkal többet ki tud még szopni a mélyről. Szóval akár így is tesztelheted magad.

Persze, ha akarod.

2011. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Két hónapos a lányom, az elejétől kezdve tápszerrel kell kiegészítenem az étkezését, mert nem elég a tejem. Semmi baja sincs, nem hasfájós, normálisan fejlődő baba.


Ha úgy gondolod, hogy nem lakik jól a babád, akkor szerintem érdemesebb tápszerrel kiegészítened egy-egy étkezést, mint hogy szenvedjetek mindketten. Én mondjuk úgy csinálom, hogy minden étkezéskor cicire teszem, és ha éhes még, akkor kap tápszert. Nem lesz ettől semmi baja, a lényeg az, hogy jóllakjon és te se stresszelj, mert attól mindketten csak idegesek lesztek. :)

2011. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Tegnap este nem kellett adnom neki a fagyiból tejet, mert elég volt neki utána próbáltam fejni elalvás előtt, mert volt még a cicimben bőven de nem indult be a tejlleadó reflex negyed órát fejtem felváltva és 20 ml-t sikerült. Nehezen indul be a babám meg türelmetlen ez a baj.
2011. aug. 1. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!