Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már kevés a tejem és...

Ha már kevés a tejem és pótolnom kell lefejt tejjel, és táppal, akkor honnan tudom hogy mennyit készítsek neki?

Figyelt kérdés

Eddig ha de-t többet kért, akkor most is kb annyit csináljak? többet nem szeretnék készíteni, mint amennyit megeszik, mert akkor dobhatom ki. Ha jól tudom nem áll ela tápszer sem?

11 hetes kisfiú anyukája


2011. márc. 7. 11:09
 1/6 krisztivan ***** válasza:
Az elején sehonnan nem tudod.De inkább akkor kevesebbet készits és nem kell kidobni.De én nem szerettem hallgatni hogy éhesen sír ,ezért kb egy hétig mindig több lett készitve és figyeltem hogy mikor mennyi fogy.Aztán szépen belejöttünk.Sajnos nem áll el.
2011. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Az a baj hogy néha úgy érzem hogy a ksifam addig enne amíg van mit, reggel akkor még szopizik és van hogy 220-230 ml is megeszik, ezt mindnki soknak találja, de gondolom mivel éjszaka alszik megéhezik reggelre.

2011. márc. 7. 11:53
 3/6 krisztivan ***** válasza:
Tejcsiből szerintem mindig többet esznek az nem is baj.Tápszer is be fog állni,nalunk is így volt.Az elején állandóan túl ette magát és több jött ki mint be.De aztán kb.felesbe magállapodott.Ha jól tudom reggel többet esznek mennyiségre mert a tej estére táplálóbb és sűrűbb lesz.Én bevezettem a 3 majd négy hónapos korától a 4 órás étkezéseket,így nekem és neki is jobb.
2011. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A doki nekünk azt mondta, hogy a tápszer szobahőmérsékleten 4, hűtőben 24 óráig tárolható (de az újramelegítettet már nem szabad visszatenni). Szóval nyugodtan csinálj többet, legfeljebb később odaadod neki.
2011. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.

én azt hittem hogy csak 1 órát lehet az elkészítetett odaadni.

2011. márc. 7. 17:14
 6/6 krisztivan ***** válasza:
Szerintem inkább nézd meg hogy mi van ráirva a dobozra.Nem gondolom hogy a bekevert tápiban a vitaminok olyan sokáig kibirnák.De csak az én véleményem.
2011. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!