Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindenki eliteli a 3 ev utani...

Mindenki eliteli a 3 ev utani szoptatast?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 14:10
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
38%

Babám sem akart szopni már, és emiatt elapadt a tejem, de ez így volt jól.

Én rosszul vagyok, ha meghallom, hogy valaki sokáig szoptat.

De az hülye szó erre, hogy elítélem, mert nem ítélem el, mindenki úgy tesz, ahogy neki jó.

De engem kiráz a hideg, ha már egy beszélő, értelmes, több éves gyerek még mindig a cicin lóg.

2011. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.Engem meg attól ráz ki a hideg,mikor egy értelmes,beszélő több éves gyereknek a szájából lóg a cumi.Napi egy szopi,vagy állandó cumizás ,melyik a jobb?
2011. jún. 12. 21:51
 23/56 anonim ***** válasza:
70%
az en kislanyom 15 honapos es reggel-delben-este cici van, en nagyon szeretem ezeket az osszebujasokat es neki is lathatoan nagyon jo. egy problema van vele, hogy sajnos a cicit osszekototte az alvassal es ha nem kapja meg, akkor bizony nem megy az elalvas. en azt gondolom, hogy ezt minel elobb be kene fejezni, mert kesobb valoszinuleg csak nehezebb lesz, de nekem meg nincs hozza eleg erom, hogy sirni hagyjam orakig. de azert 3 eves korig nem szeretnek kivarni. szerintem mindenki csinalja ugy, ahogy neki jo, de az biztos, hogy az anyatej nem art a babanak, meg ha 3 eves is!
2011. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
70%
Az én lányom nem cumizik, és nem is lóg cicin, azt hiszem ez a legjobb. Most pontozzatok le...
2011. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
72%

Azt is elítélik, ha kevés ideig szoptatsz, azt is ha sokáig.

De az lenne a legjobb, ha nem foglalkoznánk mások véleményével, mert úgysem az számít.

Ha te úgy érzed, ez jó a gyerekednek, akkor rendben van! Tényleg nem értem miért kell lepontozgatni valakit, ha nem azon a véleményen van, mint a kérdező.

De eleve nem értem miért kell egyáltalán ezt a kérdést feltenni, mert úgy tűnik nektek jó, hogy még szopik a gyerek. Akkor meg mit számít, hogy a másik anyuka mit csinál és mit gondol?

Viszont, ha megnézed az értékeléseket, akkor abból lejön, hogy nem vagy elítélve, mert még szoptatsz, így ne ítéld el te sem a másikat, sem pedig a cumizó gyerekeket!

Amúgy az én lányom sohasem cumizott, és csak egy évig cicizett, a kettő nem függ össze.

2011. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
38%
Én soha nem cumiztam, nem szoptam az ujjam, anyukám kb 6 hónapos koromig szoptatott és teljesen egészségesen és normálisan felnőttem. Én sem értem, hogy lehet ez.:D A cici meg nem arra való, hogy azon szundizzon a baba, aludni az ágyban kell, a cici meg evésre való. Ha valaki elkapatja a gyerekét, az utána ne csodálkozzon, ha majd hiszti lesz, meg nyafogás, mert nem lehet leszoktatni róla. Egyébként tőlem is mindenki úgy szoptat ahogy akar, ehhez senkinek semmi köze, de ha már így megosztod a nagy publikummal, bizony számolni kell azzal, hogy sok anyának már nem éppen a normális kategória a beszélő, értelmes gyerekét még a mellén csüngeni hagyni.
2011. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk az alapból probléma, hogy 3 évesen cici kell az elalváshoz......
2011. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam senkit se le se fel.A cumival kapcsolatban csak elmondtam,hogy engem mitől ráz a hideg.Nagyobbik gyerekem nem szopizott sokat,de cumizott 4 évig.Igy tudom miről beszélek.Mondhatom voltam a "másik tábor" tagja is.

Közületek soha senki nem tett fel vélemény kutatás céljából egy kérdést sem?

2011. jún. 14. 17:53
 29/56 anonim ***** válasza:
67%

ÉN NEM.

27 hónapja szoptatok, még nap 2 cicizés van

2011. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
55%

"Engem meg attól ráz ki a hideg,mikor egy értelmes,beszélő több éves gyereknek a szájából lóg a cumi."

Ez azt jelenti, hogy kirázott a hideg a saját gyerekedtől?


No, hát akkor nálatok megvannak a szélsőségek, de nem hiszem, hogy az egyik gyereked jobb a másiknál, vagy az egyiknek rosszabb, mint a másiknak. Cumival, cicivel fel fognak nőni, 10-20 éves korukban meg már tök mindegy lesz mi lógott 3 évesen a szájukból.

2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!