Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan vegyem rá 8 éves...

Hogyan vegyem rá 8 éves lányomat, hogy egyen?

Figyelt kérdés

Lányom 3 éves kora óta egyre kevesebb ételt eszik meg és ha szóba hozzuk, akkor elkezd sírni, hogy ő nem tehet róla. Most már ott tartunk, hogy csak a rántott húst, pörköltet és az édes tésztákat eszi meg. Ezenkívül még a felvágottakat, péksüteményeket és persze szereti az édességeket is.

Próbáltam már hogy zöldséget (kb. fél cm-s darabkát) belereszeltem vajba, hogy legalább egy falatot egyen, de ahogy a szájához ér azonnal megérzi az ízét és kiköpi, vagy rosszabb esetben kihányja. Sütiformákkal is próbálkoztam, tetszett is neki de még csak meg sem kóstolta. Nem adunk neki édességet, ha nem evett aznap. Próbáltuk már azt is, hogy ha nem evett ebédet, akkor vacsorára, vagy másnapra is azt tettük elé. De ő kitartó volt, mert inkább 3 napig nem evett egy falatot sem.


2010. jan. 13. 17:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
probaljatok meg kozosen fozni valami pepecselos kajat. kostold meg, es mond azt hogy jaj de furi, szerintem kell bele so, te kicsim mit gondolsz. ereztesd vele hogy mindenkeppen kell a segitsege a fozeshez, es biztositsd arrol, hogy nem kell megennie, csak segitsen megcsinalni, mert egyedil nem megy, es mindig elrontod es nem ugy sikerul, ahogy kene. ha a vegen nem eszi meg nem tragedia, majd idovel. (nalunk ez valt be, sokkal finomabb volt ugy, hogy ''o fozte'')
2010. aug. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!