Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mennyi idős kortól kaphat ki...

Mennyi idős kortól kaphat ki a gyerek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 11:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ugyan nem tudom, miért tetted fel a kérdést, de a válaszokon nagyon jókat lehet szórakozni. Van abban valami megmosolyogtató, amikor olyan emberek, akiknek nincs gyerekük, gyakorló szülőknek osztják az észt arról, hogyan kell gyereket nevelni. Ha feltűnt, akinek van gyereke, azt írta le, hogy neki mi jött be, akinek pedig nincs, az kijelentette, hogy márpedig így vagy úgy KELL és kész, mert ő már csak tudja.

Főleg a 29 százalékos okozott vidám pillanatokat, ő nulla tapasztalattal pontosan tudja, hogyan kell, mindenki más meg le van ejtve. Azért remélem, nem fogja a kedvenc könyve tanácsait követve vonalzóval verni a csecsemőjét, de ha mégis, a gyerekorvos úgyis feljelenti. Ez itt nem Amerika.

2011. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 szamo77d ***** válasza:
0%
Most már elég volt! Húzzál, mint a vadlibák!
2011. máj. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
0%

Ha jót szórakoztál, már megérte írnom:)

Nem ejtettem le senkit, csak próbáltam értelmesen beszélgetni egy témáról. A gyermeknevelésről pedig valóban nincs tapasztalatom. Arról viszont van, hogy ma attól hogy valaki évek óta csinál valamit, még nem jelenti azt úgy önmagában, hogy feltétlen jól is csinálja. Ha a te feleségedet k*vaanyádat-oznák le napi szinten másodikos általános iskolások a suliban, mert 96dB alá próbálja a zajszintet szorítani, te is gyanakodni kezdenél a nevelési szokásokon, elveken. A nevelés egy hosszútávú dolog, nem rögtön jelentkezik ha valamit elrontottunk, ezért nem árt egy kicsit szélesebbre nyitni az embernek a szemét, hogy vajon mi az ami tényleg működik. És ezt itt most magamra is értem, nem mennek át rajtam mások tapasztalatai nyom nélkül. Bár mivel nincs gyerekem és tapasztalatom, valszínű én vagyok ejtve... Ha már egykét gyerkőcöt lenulláztam, talán számba lehet venni a véleményem...

2011. máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Tényleg sajnálom a feleségedet, de az én osztálytársaim közül annak idején senki sem anyázta a tanító nénit pedig többségünket

- nem löktek bele szánt szándékkal a kerti medencébe. És nem csak azért, mert nem volt medence.

- nem vesszőzéssel szoktattak le öt hónaposan a lépcsőn mászásról, hanem felszereltek kaput

- nem nyomták a kezünket a forró vasalóhoz

- nem ütöttek, mint a lovat, ha nem tudtunk éjjel elaludni

- és nem vertek addig, amíg a sírásunk megtört nyöszörgéssé nem változott.

Komolyan, mit fogsz mondani a gyerekorvosnak, ha megkérdi, mik azok az ütésnyomok a kisbabádon? Hogy éppen szoktatod le a hisztiről?

2011. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 szamo77d ***** válasza:

Van ebben az egészben valami nagyon szomorú! Előre tervez-

ni, hogy mikortól fogom verni a gyereket, ez olyan lehan-

goló. Nekem most már elegem van az egészből, beszélgesse-

tek itt róla még vagy 20 oldalon át, én kiszállok, nekem

ennyi bőven elég volt belőle! Csak a gyerekket sajnálom!

2011. máj. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!