Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Volt már, hogy az óvónő...

Volt már, hogy az óvónő elverte a gyermeketek kezét?

Figyelt kérdés
Tegnap bementem az oviba a gyerekért és nem sokkal előtte kapott a kisfiam az óvónőtől a kézfejére ami be is pirosodott, azért mert a játékot dobálta. Jogos szerintetek? Jártatok már hasonlóan?
2011. jan. 4. 15:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Sajnos én tudom mi megy egy Óvodába bár nem illik erről beszélni, mégis beszélek! Dadusként dolgoztam egy jóhirü

Budai Óvodában, és sajnos sokszor láttam amit láttam bár ne

így lett volna ! Nem verésről ,kézre ütésről beszélek és nem feltétlen Óvonőkről mert ők még türelmesek is !

De ott voltak a Dadus kollégáim akikben már nem feltétlen láttam türelmet ! Pld egy ,egy öltöztetésnél az az ideges rángatás karszórítások és közben jólmegrázták kétkarjánál fogva ill szorítva a gyereket ha valamit rosszul csinált !

Pld nem tudott felöltözni a 3 éves gyerek aki még nem rég a Bölcsiből jött át számomra borzasztó volt látni hallani

mit csinálnak mikor a szülő nincs ott és nem látja !

A saját kisfiam is oda járt és nem egyszer kaptam rajta

az Óvónőt ill a Dadust mikor üvöltött vele torkaszakadtából ő is 3 éves volt mikor ott dolgoztam !

Szóvátettem sokmindent és a nem tetszést mindég látták az arcomon mikor ép szekálták a gyerekeket hozzá teszem nem a szófogadatlan gyermekeket a jókat ugyan úgy! A vezetőnő

mindent tudott, de minek? Akkor mikor a gyerekeket bevisszük mindenki mosolygós aranyos ,és amikor eljön a délután megint az volt a szülök csak a jót láthatták !

De napközben nem feltétlen ez a helyzet bár jó csoportok vannak itt is voltak ,rendes aranyos Óvónénikkel , Dadusokkal viszont sajna a másik fele is !

És ez tapasztalat volt sajnos!

2011. jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Ez felháborító.
2011. jan. 9. 09:40
 33/34 anonim ***** válasza:

01-04 19:21 (azt hiszem)

miért kellett lepontozni??

2011. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nekem óvodás koromban (és a többi csoporttáramnak is) mindig mondta az óvónő, hogy "tartsd ki a kezed" majd egy műanyag vonalzóval rávert a kézfejünkre párat és be is pirosodott rendesen.
2011. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!