Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Köteles vagyok elhozni a...

Köteles vagyok elhozni a gyereket délben az oviból?

Figyelt kérdés

Most kezdődik az ovi 2.án, és kérdezte a vezető, hogy ugye ebéd után hozom el?

Hát nem úgy terveztem...

Itthon vagyok a 3 hónapos babával, szóval nem munka miatt, hanem mert bölcsis volt (május 1tol nem dolgoztam), és itthon nem alszik el.

Mire haza bicózunk, elkezd itthon játszani és egyszerűen nem aludt el, akármit csináltam vele, ezért szeretném ha ott aludna, mert a bölcsiben mint a kisangyal aludt és még szükség van a délutáni alvásra.

Persze most itthon van már 3 hónapja, de ha nem akarom ebed után elhozni, mi van?



aug. 25. 15:35
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy köteles.
aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
26%

Semmi nincs.


De én pl sosem fogom megérteni az ilyen anyukákat.

Én is itthon voltam a kicsivel, eszembe nem volt egész napra otthagyni.

aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy köteles.
aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
56%
2-es: nem igazán hiszem, hogy nekeg VOLT óvodás gyereket MEG egy baba. Ha fél napig csak a picivel kell törödni, az már nagy könnyebbség, ilyen kisbaba még nagyon fárasztó, a nagynak meg teljesen más igénye lenne, neki sokkal szórakoztatóbb az óvoda.
aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
27%

#4 15:55


Akkor minek "csináltak" gyerekeket? Ha már ennyire fárasztó és könnyebb, ha az egyik nincs ott.

aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
33%

4!

Nem mindenki az ovinak szül ;)

Én speciel simán bírtam egy felnapos ovissal és egy 5 hónapossal.

aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki maga ismeri a gyerekét. Ő imad a bölcsiben, őt is imádja mindenki, a gondozók, a tobbi gyerek anyukája is mindig mondja hogy otthon róla beszél egész nap a gyereke.

Nem a bolcsinek szültem, de az ő személyiségéhez a társaság jobban illik, és nem is az a szobanövény típus, aki elvan egy sarokban.

Ha meg egész nap csitítani kell, meg ne játssz hangosan, ne énekelj, ne csináld ezt, most nem tudok odamenni, mindjárt megyek, az mindenkinek sokkal rosszabb, főleg neki.

Így a kicsi kap belőlem egy fél napot magára, a nagy kortársak között van és szabadon jatszhat, nem pedig egész nap lekorlátozva, és amikor megyünk érte, a kicsinek ott van egy délutáni alvása, majd akkor a nagynak is jut belőlem csak neki 2-3 óra.

Kisgyermeknevelőként talán átlátom ezt az egészet, azt nem tudtam, hogy az oviban kiralkhatják-e délben, mondván úgyis otthon vagyok. Azt már most látom, hogy meg fogják próbálni, csak fel akartam készülni.

aug. 25. 16:27
 8/60 anonim ***** válasza:
28%

"Most kezdődik az ovi 2.án, és kérdezte a vezető, hogy ugye ebéd után hozom el?"

. Ez egy kérdés, amire Te válaszoltál... ugye?

Hogyan jutottál el oda, hogy az a kérdés, köteles vagy-e? Akkor meg sem kérdezi. a vezető.


Komolyan nem értem, hogyan született ez a kérdés.

aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

Ha meg már itt tartunk, én totál onzőségnek tartom azt, amikor anya azért van otthon 3 évet, hogy "kihasználja azt az időt", mikor a gyereknek nem tud annyi ingert biztosítani, ez 100%, ami egy 2-3 évesnek kéne.

Reggel bolt, délután játszi, ja, de ha már van ott más is, be se megyünk, mert anya is antiszoc, meg a gyerek is az lesz, aztán megy a bing nyuszi egesz nap.

De nem ez volt a kérdés.

aug. 25. 16:29
 10/60 A kérdező kommentje:

8as

Ezt beíratásnál kérdezte áprilisban, Amolyan költői kérdés volt, nem kellett rá válaszolni.

Így született ez a kérdés.

😅

aug. 25. 16:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!