Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Rendben van hogy nincs apáknapja?

Rendben van hogy nincs apáknapja?

Figyelt kérdés

Kisfiam ovodájába nagyon szép előadást csináltak anyáknapjára ( ez minden évben így van) viszont most jött a hír hogy apák napját nem fogják megtartani mert van pár (3) gyerek akinek nincs apja. (élnek csak nem foglalkoznak a gyerekkel)


Abszolút megértem a logikát viszont mivel nagyon jóban vagyok az ovónőkkel azt is tudom hogy van 2 gyerek akit az apja nevel csak és az anyjuk abszolút nem.


Egyiket lehet a másikat ilyen ok miatt viszont törlik?


gyerekek szemszögéből megértem viszont annak a 2 gyereknek akiknek az anyjuk kimarad teljesen az életükből nem ugyan olyan rossz anyáknapján?

kettős mércével ebben az esetben viszont nagyon nem vagyok kibékülve.


máj. 3. 15:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Régen nem is tartották 99%ban sehol az apák napját. Sőt az anyákéra nem mehettek be apák. Pedig ha úgy nézzük az anyáékét se kéne, mert lehet nincs mindenkinek anyukája.
máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha apjuk nincs (jelen), nagyapjuk esetleg igen.

Nálunk volt 1 lány, akinek nem élt az anyukája, ott a nagymama volt a középpontban.

máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%
Nálunk van (német terület). Jövö csütörtök lesz. Ilynekor kimennek a férfiak/apák az erdöbe lealjasodni.
máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az nincs rendben, hogy ilyen kicsikre ráerőltetik ezt az egészet
máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Derjaderja ***** válasza:
20%
Az apák napja nem magyar ünnep, az én párom pl hány tőle, kizárt hogy elmenne ilyenre.
máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Nyugat Europabn lakom, nincs semmifele ilyesmi, pont azert, mert hogy esne ha valakinek nincs anyukaja / apukaja. Mondjuk itt evzaro sincs, semmi ilyen balkani marhasag amivel pont, hogy nem tesznek jot sok gyereknek.
máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%
DE VAN. Az idén május 9 az apák napja
máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

abszolut megertem ahogy irtam is ebben az esetben a kettos merce a problémám , ha tudnam hogy mindenkinek van anyja de apja nem akkor egy mukkot se szolnék mert nem vagyok hülye viszont pontosan tudom hogy 2 gyerek is anya nelkul van.



5/

Ha a párod hányik ilyentől akkor dolgozd fel hogy van baja ("az én párom pl hány tőle, kizárt hogy elmenne ilyenre") , az hogy a gyerekem előadást tart vagy énekel vagy versel nekem 8 a minimum hogy elmegyek és látni akarom még ha amúgy nem ez lenne akedvenc programom. Baromi gyorsan eltelik a gyerekkor és ez a dolog is benne van főleg kicsiknek hogy bölcsödei , ovodai iskolai előadásokra mész, amúgy a legtöbb kicsi még élvezi is ahogy angyobbak lesznek úgy már kevésbé de az hogy a szülő ilyen az maximálisan titeket minősít de legalábbis a párodat nagyon.

máj. 3. 15:39
 9/26 anonim ***** válasza:
12%

"nem ugyan olyan rossz"


Ugyanolyan egy szó. Kettészedve teljesen mást jelent és más szövegkörnyezetbe illik.

máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 babyboom567 ***** válasza:
100%

Akkor kezd el megszokni a kettős mércét,mert az életben MINDENHOL kettős mérce van a férfiak és nők között.

Ha a férjem heti egyszer kiviszi egy órára az erdőbe a gyereket,akkor már ő az istenkirály.(jobbat mondok, ha fogja az utcán a kezét,wtf?!!)

Ha én minden éjjel 2 óránként kelek mérni a cukrát,itatni ha kell,tanulok vele,sütöm a diétás kajáját,hát ez meg ALAP mert én ANYA vagyok, ez a kötelességem.

És jah, engem sem az bánt,hogy gondozni kell a gyereket, hanem a kettős mérce.

máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!