Támogatjátok,hogy a melegek is összeházasodhassanak és örökbe fogadhassanak gyerekeket Magyarországon?

Figyelt kérdés

okt. 11. 15:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

47. Hetero férfiak is erőszakoltak már kisfiúkat. Nem azon múlik, hogy hetero vagy sem.Pár éve volt egy cikk, hogy Angliában egy meleg pár egyik tagja az örökbe fogadott kislányt erőszakolta meg.

A gyerekek elleni szexuális abúzus a hatalomról szól.

okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
25%
#44 jah mert csak ez a kèt verzio lètezik mi?Ezt az ostoba hozzâszolàst!
okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
41%
Maximálisan támogatom.
okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
58%

Házasság - ha polgári, akkor nyugodtan. Nekem attól nem lesz kevésbé értékes a saját házasságom, hogy két azonos nemű örököl egymás után, bemehtnek egymáshoz a kórházba, stb., tehát megilleti őket minden, házassággal járó jog, védelem, és kötelezettség. Ha ők férj és férj, feleség és feleség, attól házastársammal mi nem leszünk kevésbé férj és feleség. :)

Örökbefogadás keményebb kérdés... semmiképpen nem tiltanám, de nyilván a hetero apa-és anyaminta lenne az igazi, ha van ilyen, azt előnyben részesíteném. Ugyanakkor, ha nincs alkalmas házaspár vagy hetero egyedülálló, akkor hadd kerüljön a gyerek egy alkalmas homoszexuális párhoz vagy egyedülállóhoz, mint hogy a rendszerben ragadjon. (Apa-és anyaminta ott sem lesz megfelelő). Ezek többnyire olyan gyerekek, akiket nem vállalna a heterók (sérült, problémás, idősebb, roma), így ezek a gyerekek is szerető családban nőhetnének fel.

okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
66%
Persze. Kevesebb lenne a feszültség az országban, ha legalább a b-zik megnyugodnának már. A jelenlegi kormány annyira egymás ellen uszítja az embereket, hogy bárki rokkantra veretné a szomszédját évtizedes mélygyűlöletből. Ha háború lenne, és fegyvert adnának a kezünkbe, szerintem az ellenség helyett elintéznénk mi egymást.
okt. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
32%
53-as vagyok. Ennyire zavar egyeseket, hogy igen, én támogatom? 😒 Persze, mert ahol anya-apa van, az ellenben csak jó lehet, igaz?
okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
53%

Igen, támogatom! Minden gyermeknek jobb lenne egy szerető otthonban, elfogadó, őt szerető emberekkel (legyen az 2 férfi vagy akár 2 nő, vagy különneműek), mint az állami intézetben.



Mégis mit gondoltok, ahol már megvan a gyerek, de időközben anyuka vagy apuka rájön, hogy a saját neméhez vonzódik, majd összecuccol az új szerelmével, onnan kiemelik a gyereket!?! Nem!


Na ugye!

okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
0%
57# hát azért szerencsére nem sokan olyan degeneraltak, hogy évekig, vagy akár évtizedekig hitegetnek valakit, hogy szeretik, még gyereket is csinálnak/szülnek neki, majd "hirtelen" megvilagosodnak, hogy "hopp, hát én meleg/leszbi vagyok!", és lelepnek...mondd kérlek, hogy te sem gondolod ezt komolyan.
okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
67%
58.: Ó, ha tudnád mennyi ilyen van... Szájer Joci megvan?
okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
70%

#58


Úristen de naiv vagy! Csak 2 ilyet ismerek közvetlen környezetből.....csak kettőt!


A párom még kettőt, távoli ismerősi köréből, vidékről.


Nos? Szerinted kevesen vannak? Neked lenne ideje megvilágosodni kicsit!

okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!