Támogatjátok,hogy a melegek is összeházasodhassanak és örökbe fogadhassanak gyerekeket Magyarországon?

Figyelt kérdés

okt. 11. 15:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
34%

"A tudomány jelen állása szerint ez egy szexuális orientáció, viszont a tudomány folyton változik. Remélem életben leszek még akkor, mikor végre úgy hívják, ahogy kellene hívni: betegség!"

Korábban hívták annak, ezt azóta meghaladta a tudomány. Várhatod hogy újra laposnak nevezzék a Földet, vagy boszorkánynak bélyegezzenek asszonyokat, de szerencsére ezeket a tudomány már végérvényesen meghaladta.

okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
39%

#31

Vissza fog még kanyarodni oda, ne aggódj. Ezt azért nem hasonlítanám a Föld formájához és a boszorkánysághoz...

Előbb-utóbb egy nagy elme meg fogja fejteni ennek a betegségnek a kialakulását és akkor majd nagyot néznek azok, akik most máshogy nevezik. Addig pedig lehet lepontozni, lehet lehülyézni, vagy amit szeretnétek.

okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
59%
Mindenképpen támogatnám! Az állami gondozástól, meg a csóri, proli nevelőszülőktől mindenképpen jobb egy szerető családban felnőni akkor is, ha az 2 apa vagy 2 anya. Persze, nyilván az a legjobb, ha van egy anya és egy apa. Mint ahogy az is a legjobb, ha a gyerek szoptatva van és nem tápszerrel táplálva, ha mindkét szülô részt vesz az életében és nem átlag magyar apja van, aki hajnalban elhúz, este meg úgy kell a szentséges fütykösét körül ugrálni, hogy aztán 2x feldobja a gyereket, majd vonuljon a kanapét egy sörrel a kezében lyukasra fingani. Nyilván lényegesen jobb és minőségibb élete van annak, aki családi házban nő fel kerttel és nem a paneldzsungel közepén; akinek jó és színvonalas iskolák vannak a közelében és nem az egy szem falusi elemi; akinek mindennap változatosan főznek és nem az undok menza kaját kell ennie. Soroljam még? Most akkor mindenki, aki nem szoptat, akinek nincs kertje, aki falun él, aki dolgozik és nem tud mindennap főzni, aki átlag magyar pár, az ne is vállaljon gyereket, mert nem ideális?
okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
46%

"Nem véletlen csak férfi és nő kapcsolatában születhet gyerek, ez a természet törvénye."

Egyes pókfajok meg megtermékenyítés után megeszik a hímet. Ez a természet törvénye, most akkor dugás után egyen meg az asszony? Nem hallottál még a kakukkról? Sok madárfaj úgynevezett fészekparazitizmussal szaporodik, ami azt jelenti hogy idegen fajok fészkébe teszi a tojását, aztán magára hagyja azt remélve hogy a másik faj majd felneveli a fiókát. Ez a természet törvénye. Neked ha lesz gyereked, beteszed egy majomcsaládba, hátha felnevelik? Ne az állatokból induljunk már ki, már csak azért sem, mert egyes állatfajok pl. egyenesen osztódással szaporodnak, sokszor nincsenek is eltérő hím és nőstény egyedeik, nem hogy még szexuális kapcsolatba is kerüljenek egymással. Mi emberek vagyunk, egy külön faj, és nálunk más a természetes mint más állatoknál.

okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
74%

#34

Azt tudtad, hogy az ember az se nem pók, se nem madár? Nem az állatokból indultam ki, az ember ugyanúgy a természet része! Valamiért az ember szexuális úton szaporodik, ezért szerintem nem ördögtől való feltételezés, hogy az a normális ha funkcionalitásában használjuk a szexet. Minden eltérő abnormális. Ennyire egyszerű, nem értem mit kell rajta túlragozni.

okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 NTBS ***** válasza:
70%

Nem. Azért nem mert szerintem a hagyományok fontosak.

Azt meg külön szeretem, hogy mindig végletekben gondolkodunk. Úgy tesz itt sok mindenki, mintha MINDEN homoszexuális pár magas szintű, minőségi életet élne. Több ilyen párt ismerek, és vannak köztük, akiknek komolyak a gondjaik. Főleg fejben.

okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
47%
Abszolút nem, ezt már én egy teljesen elferdult, káros dolognak tartom. Nincs bajom a melegekkel, amíg - bocsi, de - a saját kereteiken belül maradnak. A család szentsége az anya, apa gyermek, és pont. Mindig is a kisebbségnek kellett a többségi társadalomhoz alkalmazkodnia, nem fordítva. Ők nem képviselik az elfogadott normát, és ez nem gond addig, amíg nem akarják a saját latasmodjukat ráerőltetni a többségi társadalomra..de amikor már gyereket akar nevelni két pasi/két nő, az nagyon durván nem egészséges.
okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
71%

engem az érdekelne, hogy a kérdező, miért nem szólt még semmit hozzá... megint csak egy olyan kérdés, ahol növelik a hozzászólást...

hetero örökbefogadó szülőként: támogatom mindegyiket..

okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
47%
Válaszolok 80 százaléka miatt költöztem el 20 éve a Mo.nal nevezett helyrol, mert hihetetlen buták es korlatoltak az emberek.
okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
24%
39# jó, jó, tudjuk, ez a Balkán, itt még a melegek házasságát és örökbefogadását se támogatjuk, nem csak Algopyrint szedunk... :D
okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!